آمینو اسید شاخه ای چیست؟ نقد و بررسی بست بی سی ای ای بی پی آی اسپورت

آمینو اسید بست بی سی ای ای
اگر شما هم ورزش را به شکل حرفه‌ای دنبال می کنید باید بدانید که با انجام ورزش سنگین و یا دویدن برای مدت طولانی، بدن شروع به تجزیه پروتئین و مصرف منابع BCAA برای جبران انرژی از دست رفته می‌کند. سطح خونی BCAA بعد از ورزش سنگین و یا مسابقاتی مانند ماراتن و اسکی به دلیل مصرف عضلانی BCAA تا 20% کاهش می‌یابد. این واقعیت نشان می‌دهد که ورزش سنگین بافت عضلانی را کوچک کرده و صدمه می‌زند. آسیب عضلانی معمولا 24 تا 48 ساعت پس ازفعالیت‌ های ورزشی سنگین شروع می‌شود. با مصرف پروتئین بی سی ای ای بست بی پی آی قبل و حین فعالیت‌های ورزشی می‌توانید آسیب عضلانی را کاهش داده و باعث جلوگیری از کاهش قدرت عضلات گردید. مصرف کافی مکمل BCAA که به عنوان انرژی ورزشی و تمرینی استفاده می‌شوند، انرژی مورد نیاز برای استقامت در طول ورزش را نیز فراهم می‌نمایند. BCAA دارای عملکرد سرکوب تولید اسید لاکتیک بوده و انتقال 5-هیدروکسی تریپتوفان به مغز را کاهش می‌دهند.اسید لاکتیک یکی از دلایل خستگی جسمی و افزایش 5-هیدروکسی تریپتوفان در مغز دلیل خستگی ذهنی در ورزشکاران است. در حین ورزش میزان اسید لاکتیک در خون افزایش یافته و منجر به اسیدی شدن عضلات و اختلال در عملکرد آن‌ها می‌گردد. مصرف BCAAs افزایش میزان اسید لاکتیک خون را در فعالیت‌های ورزشی شدید مهار می‌کند و باعث بهبود خستگی و ناراحتی‌های جسمانی ناشی از ورزش می‌گردد. همینطور BCAAs انتقال 5-هیدروکسی تریپتوفان را به مغز کاهش داده و مانع از خستگی ذهنی در حین ورزش می‌شود.BCAA چیست؟ اسید آمینه‌های ضروری برای ورزشکاران را می شناسید؟ در حال حاضر نیاز به اسیدهای آمینه غیر از ورزشکاران حرفه ای در بین همه کسانی که فعالیت‌های ورزشی انجام می‌دهند مورد توجه قرار گرفته است. برخلاف سایر اسید آمینه‌ها، BCAA در کبد شکسته نمی شوند، بلکه در میتوکندری عضلات تجزیه شده و در نتیجه عوارض کبدی ندارند. بافت‌های عضلانی از دو پروتئین اکتین و میوزین تشکیل شده است. اجزای اصلی این دو پروتئین لوسین، ایزولوسین و والین است که BCAA نامیده می‌شوند. 35% از کل اسید آمینه‌های ضروری ماهیچه را BCAA می‌سازند. مصرف BCAA مواد اولیه و ضروری مورد نیاز برای ساخت عضله را فراهم می‌نمایند.bpi sports Best BCAA™ از جمله با کیفیت ترین آمینو اسید های شاخه ای در بین برند های مختلف تولید کننده مکمل ورزشی میباشد.بست بی سی ای ای مکمل بدنسازی و ورزشی چه در روز های حجم گیری و افزایش وزن و چه در مراحل خشک کردن و کاهش وزن و توده چربی تاثیر بسزایی دارد.بست بی سی دبل ای در چندین جشنواره مختلف جوایز گوناگونی را به عنوان برترین BCAA دنیا کسب نموده است. اما چرا بعنوان بهترین شناخته شده است؟ در ترکیبات BEST BCAA آمینو اسید های شاخه ای وجود ندارد و مواد مغذی مهمی نیز به آن اضافه شده که در ادامه با آنها آشنا می شویم.در BEST BCAA روغن آووکادو، روغن نارگیل، سی ال ای و همچنین آگماتین یافت میشود. جالب است بدانید مصرف آگماتین باعث بهبود درد های عصبی، مراقبت در برابر سکته مغزی و بهبود وضعیت سلامت کلی بدن میشود.

اما چرا انتخاب اول ورزشکارهای حرفه ای BEST BCAA BPI SPORTS است؟

 • افزایش میزان گلوکز در بدن توسط گلیکوژن برای تامین انرژی مورد نیاز
 • تسریع روند ریکاوری و ساخت نرمال بافت ماهچه‌ای پس از تمرین
 • محرک فرایند ترکیب پروتئین در بافت ماهیچه‌ای
 • جلوگیری از افت ماهیچه‌ها پس از تمرین سنگین
 • افزایش بافت ماهیچه‌ای

CLA و روغن های مفید موجود در BEST BCAA BPI SPORTS روند چربی سوزی را افزایش می دهد و از انرژی به وجود آمده در بدن جهت عضله سازی کامل تری استفاده مینماید و شمارا از خرید سی ال ای بی نیاز خواهد نمود. یکی از مهمترین و معتبرترین لایسنس های این محصول انتخاب به عنوان « بهترین آمینو ریکاوری و عضله ساز سال ۲۰۱۶ میلادی » توسط وبسایت معتبر و جهانی bodybuilding.com می باشد. بست بی سی دبل ای در کمپانی بی پی آی اسپورتس تولید و بسته بندی شده و محصول کشور امریکا است. این محصول نیز به مانند تمامی محصولات ارائه شده در مستر فیت دارای کد ثبت فرآورده وزارت بهداشت و لیبل استعلام اصالت سازمان غذا و دارو است.

نحوه و مقدار مصرف مکمل BPI SPORT BEST BCAA™

روزانه یک اسکوپ به همراه ۳۰۰ سی سی آب مخلوط کنید و میل فرمایید. برای جذب و کارایی بهتر این محصول می‌توان نصف اسکوپ را قبل و نصف اسکوپ را بعد از تمرین مصرف نمایید.

قبل از استفاده از این محصول به نکات زیر توجه فرمایید:

 • افراد زیر ۱۸ سال مصرف نکنند.
 • در صورت حساسیت به شیر، بادام، سویا یا تخم مرغ قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید.
 • بیشتر از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.
 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • شرایط نگهداری :دور از دسترس کودکان ، دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود. پس از هر بار مصرف درب قوطی را ببندید.ا

ترکیبات آمینو اسید شاخه ای بی سی ای ای بست

ارزش غذاییمقدار در یک اسکوپ (10 گرم)نام
*2.5 gGlycyl – Alanyl – Lysine-L- Leucine (As Oligopeptide-Enzymatic Technology Glycyl – Alanyl – Lysine-L- Leucine)
*1.25 gGlycyl – Alanyl – Lysine-L- isoleucine (As Oligopeptide-Enzymatic Technology Glycyl – Alanyl – Lysine-L- isoleucine)
*1.25 gGlycyl – Alanyl – Lysine-L- valine (As Oligopeptide-Enzymatic Technology Glycyl – Alanyl – Lysine-L- valine)
*1 gCLA MATRIX (Proprietary Blend)
Safflower oil (seed), avocado oil (fruit), coconut oil (fruit), CLA (Conjugated Linoleic Acid)
*250mgAgmatine (As Oligopeptide-Enzymatic Technology Agmatine )
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.