منو
Your Cart

آمینو اسید

برند: BWG بادی ورلد گروپ مدل: آمینو بست بادی ورلد BWG Amino Best No. 1 Protein Elite Line
ویژگی های شاخص پروتئین با کیفیت بالا از منابع مختلف پروتئینپروتئین هیدرولیزشده از پروتئین پنیر و پروتئین تخم مرغمحتوی اسید آمینه ، BCAA و L-گلوتامیندارای 300 قرص ، ایده آل برای عضله سازی و چربی سوزیایده آل برای استقامت، تناسب اندام، تناسب اندام و قدرت ورزشکاران، و همچنین برای بدنسازانساخته شده ..
465,000تومان
برند: GENSTAR ژن استار مدل: آمینو تائورین ژن استار
آمینو تائورین ژن استار تائورین یک اسید آمینه سولفونیک است، اما اغلب به عنوان یک اسید آمینه نامیده می شود، یک ماده شیمیایی است که یک بلوک ساختمانی ضروری از پروتئین است. تاورین در مقادیر زیادی در مغز، شبکیه، قلب و سلول های خون به نام پلاکت ها یافت می شود. بهترین منابع غذایی عبارتند از گوشت و ماهی..
210,000تومان
برند: TESLA تسلا مدل: آمینواسیدهای شاخه ای ۲.۱.۱ تسلا TESLA BCAA 2.1.1
پودر بی سی ای ای تسلا BCAA 2: 1: 1 - بدون شکر،حاوی بیش از 5000 میلی گرم BCAA در هر سروینگ مناسب برای ساخت عضله و فعالیت های بدنی  آمینواسید های شاخه ای تسلا( Tesla BCAA ) حاوی نسبت 2: 1: 1 از اسید آمینه L-Leucine 5000 میلی گرم، L-Isoleucine 2500 میلی گرم، L-Valine 2500 میلی گرم  می با..
290,000تومان
برند: ایوژن Evogen مدل: AMINOJECT
زمانی که صحبت از آمینواسیدهای با کیفیت به میان می آید شرکت ایوژن و محصولات با کیفیت آن به ذهن خطور می کند. این شرکت همیشه برای تولید منابع تخمیرشده خالص و فوق العاده تمیز، استانداردهای مختلفی برای خود داشته است و تا به امروز تلاش کرده است بهترین و البته با کیفیت ترین محصولات را در اختیار مشتریان..
680,000تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)