ایمپکت وی مای پروتئین

محصول ایمپکت وی مای پروتئین که تولید کننده آن را به عنوان “یک پودر وی پروتئین تضمین شده که دارای قیمت استثنایی به نسبت کیفیت و خلوض و همچنین با یک پروفایل غذایی قابل توجه ارائه می کند” معرفی می کند. پروتئین ایمپکت وی مای پروتئین در 54 طعم فوق العاده در کشور انگلستان موجود تولید میشود.برتری این محصول فقط به تنوع طعم ختم نمیشود !. مزیت اصلی پروتئین ایمپکت وی مای پروتئین رشد و ترمیم عضله است. اگر شما به ترکیبات تشکیل دهنده آن دقت کنید، پروتئین ریزمغذی اصلی این محصول است. به طور دقیق تر، یک مکمل پروتئینی با کالری پایین، کربوهیدرات پایین و کلسترول صفر است.

کسانی که تجربه استفاده از مکمل ایمپکت وی مای پروتئین را داشته اند هرگز نمیتوانند این حقیقت را که پروتئین ایمپکت وی مای پروتئین یکی از بهترین شیک های پروتئینی در نوع خودش است را انکار کند. این موضوع را باور ندارید؟ در حال حاضر چهارمین پروتئین برتر در Labdoor.com می باشد. آزمایشگاه معتبر و بین المللی لبدرو زمانی که مکمل ها را آنالیز می کند، تمام موارد مربوط به هر مکمل را به طور خالص از کیفیت و خلوص گرفته تا ارزش خرید مکمل ها را بررسی و رده بندی میکند، آنها اگر پروتئین ایمپکت وی مای پروتئین را به عنوان یک تهدید بالقوه برای سلامتی تصور می کردند، آن را در این رتبه بالا قرار نمی دادند.

این محصول شامل یک پروتئین کامل حاوی تمام 20 آمینو اسید می باشد. همچنین نزدیک ترین حالت به فرم طبیعی وی پروتئین است. مای پروتئین می تواند وی پروتئین، ترکیبی با غلظت بالای آمینو اسید ها را به تنهایی نیز شامل شود. بنابراین، برای مصرف پس از ورزش ایده آل تر است.

به طور ایده آل، یک نفر پس از یک دوره تمرین قدرتی باید چیزی حدود 20 الی 25 گرم پروتئین مصرف کند. یک پیمانه از ایمپکت وی مای پروتئین ممکن است کافی باشد.
همچنین مشخصات محصول شامل:

وزن2/5کیلوگرم, 5کیلوگرم
طعمBanana, Vanilla, Chocolate smooth, Strawberry cream, mocha, chocolate
انرژی411کالری
شکر۱ گرم
کربوهیدرات۱ گرم
پروتئیندر هر 100گرم 80گرم پروتئین دارد
هدف مصرفرشد و ریکاوری_تغذیه عضلات بعد از تمرین
ساخت کشورانگلستان
5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.