بهترین پروتئین های وی در سال جدید که باید بشناسید

حتما برای شما هم پیش آمده است که به هنگام تمرینات ورزشی تان به فکر بهبود حجم عضلات تان بیفتید. اگرچه فاکتورهای زیادی در رشد عضلات و بهبود حجم آن ها دخیل است اما یکی از مهم ترین مواردی که در این شرایط باید مدنظر قرار گیرد مصرف پروتئین های مناسب است. پروتئین هایی که از منابع با کیفیت تامین شده باشند می توانند به رشد عضلات تان کمک کنند و تناسب اندام تان را دو چندان نمایند. در این میان پیدا کردن بهترین و با کیفت ترین پروتئین هایی که بتواند شما را به اهداف تان برساند کار چندان ساده ای نیست. اگر سری به بازار یا فروشگاه های اینترنتی بزنید با حجم زیادی از مکمل های مختلف روبرو خواهید شد که همه آن ها ادعا می کنند بهترین هستند. پروتئین وی که یکی از بهترین و با کیفیت ترین پروتئین های موجود است توسط شرکت های مکمل سازی در تولید مکمل ها به کار می رود. در این مقاله قصد داریم چند مورد از بهترین پروتئین های وی که می توانید با خیال راحت مصرف کنید را مرور نماییم.

پروتئین وی ماسل تک نیتروتچ:

این محصول یکی از بهترین و قدرتمندترین محصولاتی است که در خود پروتئین وی دارد. اگر ورزشکار حرفه ای باشید بدون شک خیلی خوب می دانید که شرکت ماسل تک یکی از بهترین شرکت های تولیدکننده مکمل های ورزشی به حساب می آید و تلاش می کند محصولات بی نظیر و با کیفیتی در اختیار افراد قرار دهد. پروتئین وی نیتروتچ درصد بالایی از پروتئین را در خود دارد و می تواند بی سی ای ای ها، کراتین مونوهیدرات مورد نیاز بدن تان را تامین کند. اگر به دنبال عضله سازی هستید یا می خواهید عضله بسازید این مکمل را فراموش نکنید.

پروتئین وی سینتا 6 بی اس ان:

شاید برایتان جالب باشد که بدانید این مکمل می تواند در هر بار مصرف خود 10 گرم از آمینواسیدهایی که برای بدن ضروری هستند را تامین نماید. چیزی که این محصول را از سایر محصولات مشابه متمایز می کند وجود اسیدهای چرب مفید، فیبر و آمینواسیدهای ضروری در آن است. پروتئین وی سینتا 6 در خود 22 گرم پروتئین ، 15 گرم کربوهیدرات و 200 کالری دارد.

پروتئین وی ماسل فارم:

اگر می خواهید یکی از بهترین پروتئین های وی موجود در بازار را خریداری کنید بدون شک باید به سراغ پروتئین وی ماسل فارم بروید. این محصول در خود چندین نوع پروتئین قدرتمند و بی نظیر دارد. هر کدام از این پروتئین ها سرعت جذب و هضم مختلفی دارند و همین امر موجب می شود نیاز شما را در بازه های زمانی مختلف به خوبی فراهم کنند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این محصول با مواد دیگری همچون گلوتامین، BCAA و ویتامین های مختلف غنی شده است و همین امر آن را به یک مکمل بی نظیر تبدیل می کند. اگر به دنبال ساخت عضله های قدرتمند هستید و در انتخاب خود شک دارید می توانید با خیال راحت از پروتئین وی کمبت ماسل فارم استفاده کنید. چیزی که در این محصول پیدا خواهید کرد 25 گرم پروتئین،5 گرم کربوهیدرات و 130 کالری است. پروتئین هایی که این مکمل را تشکیل می دهند شامل پروتئین وی کنستانتره ، وی ایزوله ، وی هیدرولیزه ، کازئین و پروتئین آلبومین یا سفیده تخم مرغ می باشند.

پروتئین ۱۰۰ درصد وی گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن:

نوبتی هم که باشد نوبت به یکی دیگر از تولیدکنندگان برتر مکمل های ورزشی یعنی اپتیموم نوتریشن می رسد. پروتئین 100 درصد وی گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن یکی از بهترین مکمل هایی است که توسط این شرکت تولید شده است. شما می توانید حدود 24 گرم پروتئین وی با کیفیت را به کمک این مکمل وارد بدن تان کنید. اگر می خواهید عضله سازی کنید، عضله های موجود را حفظ کنید یا ریکاوری بدن تان را تسریع کنید این محصول بهترین و ایده آل ترین انتخاب برایتان خواهد بود. به کمک این مکمل می توانید عضلات قدرتمندی برای خود بسازید.

پروتئین ایزو گلد ژن استار:

زمانی که صحبت از تامین پروتئین های وی با کیفیت به میان می آید ذهن خیلی ها به سمت محصولات خارجی می رود. با اینحال محصولات ژن استار در میان ورزشکاران از محبوبیت بالایی برخوردارند و می توانند یکی از بهترین انتخاب های شما هم باشند. پروتئین ایزوگلد ژن استار به ازای هر سروینگ خود چیزی حدود 23 گرم پروتئین وارد بدن تان می کند.

پروتئین وی استک اولوشون نوتریشن:

یکی دیگر از محصولاتی که در خود پروتئین وی با کیفیت دارد توسط شرکت ای وی ال ساخته شده است. این مکمل در طعم های مختلفی ارائه شده است و همین امر آن را به یک محصول بی نظیر در میان ورزشکاران تبدیل می کند. 5 نوع پروتئینی که در ساخت این مکمل به کار رفته اند در مراحل مختلفی در بدن رها می شوند و می توانند نیاز بافت های عضلانی را به خوبی تامین کنند.

پروتئین وی ایزوپیور:

برای افرادی که به دنبال تامین پروتئین وی ایزوله هستند این محصول یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. این محصول در هر سروینگ خود چیزی حدود 50 گرم پروتئین تامین می کند و چربی و کربوهیدرات هم ندارد. اگر می خواهید یک محصول عالی و بی نظیر را در برنامه هایتان بگنجانید بدون شک باید پروتئین وی ایزو پیور را هم امتحان کنید.

حرف آخر:

پروتئین وی یکی از بهترین پروتئین هایی است که به ساخت عضله کمک می کند. برای افرادی که به دنبال رشد عضلات شان هستند، می خواهند قدرت عضلات شان را بیشتر کنند و در عین حال چربی سوزی نمایند پروتئین وی می تواند یک گزینه بی نظیر باشد. در این مقاله سعی کردیم به اختصار بهترین مکمل هایی که در خود پروتئین وی دارند را با هم مرور کنیم. به خاطر داشته باشید که این مکمل ها در خود پروتئین با کیفیتی دارند و به شما کمک می کنند عضله های حجیم و قدرتمندی بسازید. اگر تصمیم گرفته اید برای بهبود عملکرد تمرینات ورزشی تان پروتئین های وی با کیفیت را خریداری کنید مواردی که در این مقاله معرفی کردیم را در نظر داشته باشید.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *