مسترفیت چیست؟

مسترفیت یک وبسایت آنلاین فروش مکمل های ورزشی بدنسازی تغذیه ای و تجهیزات ورزشی با بیش از هشتسال سابقه ی درخشان فروش اینترنتی میباشد.

آیا مسترفیت امن است؟

امنیت شما در تمامی مراحل از نقطه ی ورود به وبسایت تا لحظه خرید و اتمام عملیات توسط سرور های پرقدرت مسترفیت ٬ سیستم رمزنگاری HTTPS ٬ SSL ٬ و فایروال های امنیتی نظارت ٬ محافظت و کنترل میشود.گیت های پرداخت مسترفیت توسط سرور های پرقدرت زرین پال تامین شده است

چگونه میتوانم از مسترفیت خرید کنم؟

خرید از مسترفیت به دو شکل پرداخت درب منزل و آنلاین امکانپذیر است.امکان تسویه دربمنزل فعلا فقط در استان تهران امکان پذیر میباشد به منظور خرید درب منزل بهآدرس های درج شده در صفحه تماس با ما مراجعه فرمائید.همچنین به منظور خرید آنلاین از وبسایت به قسمت راهنمای خرید آنلاین مراجعه فرمائید.همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهامی میتوانید به وسیله شماره تماس های درج شده با بخش پشتیبانی و مسترفیت تماس حاصل فرمائید.

آیا محصولات مسترفیت اصل می باشند؟

تمامی محصولات ارائه شده در مسترفیت شامل مکمل ها و تجهیزات ورزشی و… تماما اصلی میباشند . تامین کنندگان محصولات مسترفیت نمایندگان رسمی و واردکنندگان برندهای معتبر در کشور ایران هستند.محصولات مسترفیت تولید و بسته بندی در کشور مبدا برند میباشند و در صورتی که برند ٬ مربوط به کشوری خارجی باشد ؛ هیچ کشور واسطی دخل و تصرفی در کالا نداشته و به صورت مستقیم وارد ایران شده و پس از اخذ مجوزهای لازم و آزمایش های مربوطه به منظور فروش در اختیار مسترفیت قرار گرفته است . تمامی کالاهای مسترفیت دارای ضمانت اصالت  و ضمانت مرجوعی مسترفیت میباشند . همچنین استعلام اصالت کالا از سوی شرکت سازنده نیز قابل پیگیری میباشد

آیا امکان مرجوعی بعد از خرید وجود دارد؟

تیم مسترفیت برای رضایت هر چه بیشتر خریداران و ورزشکاران خدمات مرجوعی بعد از تحویل کالا اراِئه میدهد.در صورت جود هرگونه نارضایتی یا عدم تطابق سفارش با محصول دریافتی قبل از باز شدن پلمپ محصول میتوانید محصول خریداری شده را از طریق پنل خرید و یا تماس با پشتیبانی مرجوع کنید .

چگونگی ارسال و زمان دریافت محصول به چه صورت میباشد؟

ارسال های شهر تهران در همان روز ثبت سفارش انجام میشود.سفارشات باقی استان های کشور از طریق پست و تیپاکس در همان روز ثثبت سفارش ارسال شده و پیامک حاوی کد رهگیری و اطلاعات مرسوله از طریق تیپاکس برای گوشی خریدار ارسال میشود و بسته به شهر مقصد یک تا دو روز کاری بعد از سفارش مرسوله به آدرس مورد نظر ارسال میشود.