نکات طلایی برای افزایش عملکرد جنسی مردان(به همراه معرفی مکمل های بی نظیر)

بیشتر مردان برای اینکه بتوانند همسران خود را راضی نگه دارند و رابطه جنسی بهتری داشته باشند به دنبال بهبود عملکرد جنسی خود هستند. تمرکز بر روی بهبود عملکرد جنسی می تواند به اضطراب منجر شود. با اینحال نکات و موضوعاتی وجود دارد که در نظر گرفتن آن ها می تواند تا حد زیادی رابطه جنسی شما را بهتر کند و مشکلاتی که در این رابطه دارید را برطرف نماید. در این مقاله در ابتدا به بررسی این نکات خواهیم پرداخت و در نهایت به سراغ معرفی مکمل هایی خواهیم رفت که مصرف آن ها عملکرد جنسی شما را بهبود می بخشد. پس همراه ما باشید.

 روش های تایید شده برای بهتر کردن عملکرد جنسی در مردان:

 همانطور که قبلاً نیز بیان کردیم روش ها و تکنیک های زیادی برای کاهش اختلال نعوظ و افزایش میل جنسی وجود دارد. نکاتی که در ادامه بیان خواهیم کرد جزء روش های تایید شده بهبود عملکرد جنسی هستند و شما را در رسیدن به اهداف تان یاری می کنند.

 استرس و اضطراب تان را مدیریت کنید:

 استرس و اضطراب یکی از مواردی است که رسیدن به رابطه جنسی مطلوب را دشوارتر می کند. اگر بتوانید احساسات منفی که درون تان شعله ور شده است را مدیریت کنید بدون شک قادر خواهید بود عملکرد بهتری از خود در رختخواب به نمایش بگذارید. یادتان باشد استرس و اضطرابی که شما را فرا می گیرد باعث اختلال در نعوظ می شود و در نهایت مشکلات متعددی برایتان به وجود می آورد. روش ها و تکنیک های زیادی برای مدیریت استرس و اضطراب وجود دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تمرکز بیشتر بر روی رضایت فیزیکی یا عملکرد جنسی
  • ·       انجام تمرینات ورزشی
  • ·       داشتن خواب کافی و مناسب
  • ·       تلاش برای بهبود رابطه با همسر
  • مدیتیشن
  • صرف زمان بیشتر بر روی سرگرمی های محبوب
  • استفاده از تراپی
  • استفاده از داروهای روان درمانی

سیگار را ترک کنید:

 سیگار کشیدن می تواند فشار خون تان را بالاتر ببرد و مشکلات قلبی عروقی مختلفی برایتان به وجود بیاورد. اما آیا می دانستید که سیگار باعث بروز اختلالات نعوظ می شود؟ سیگار کشیدن همچنین به طور مستقل با اختلال نعوظ ارتباط دارد. تجزیه و تحلیل 2015 در 13 مطالعه در مورد سیگار کشیدن و عملکرد جنسی نشان داد که ترک سیگار اغلب عملکرد جنسی را بهبود می بخشد و  اختلال نعوظ را کاهش می دهد.

 مسیر ارتباط را باز کنید:

 صحبت کردن آن هم به طور آزادانه می تواند تجربه های جنسی بهتری برایتان به ارمغان بیاورد. اگر مسائل مربوط به رابطه جنسی باعث ایجاد تنش یا نگرانی شده است ، بهتر است این موضوع را با  همسرتان مطرح کنید. کار مشترک روی یک راه حل می تواند به مرد کمک کند تا کمتر احساس انزوا کند و هرگونه نگرانی یا گناه را برطرف نماید.  همسرتان می تواند ترس در مورد اختلال عملکرد جنسی را کاهش دهد و پیشنهادی عملی برایتان داشته باشد.

 مشکلاتی که به رابطه تان مربوط است را برطرف کنید:

گاهی از اوقات مشکلات خارج از رختخواب می تواند به مشکلات جنسی منجر شود. به عنوان مثل مردی که احساس می کند همسرش بیش از حد او را نقد می کند یا عملکردش را در زندگی نمی پسندد بدون شک عملکرد خوبی در رابطه جنسی نخواهد داشت. اگر با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنید حتما به کمک یک متخصص آن ها را برطرف کنید.

 بیشتر ورزش کنید:

ورزش منظم می تواند سلامت روان را بهبود بخشد و اضطراب را کاهش دهد. تحرک بدنی ریسک فاکتورهای بیماری قلبی را کاهش داده و عملکرد جنسی و سلامت کلی را بهبود می بخشد. شرایطی مانند فشار خون بالا ، بیماری های قلبی و دیابت می تواند به اعصاب آسیب برساند و میزان خونی که به آلت تناسلی جریان دارد را تغییر دهد. این امر دستیابی به نعوظ یا حفظ آن را دشوارتر می کند. بعلاوه ، برخی از مردان دریافتند كه ورزش منظم باعث بهبود سلامت روانی آنها می شود ، اضطراب را كاهش می دهد و به آنها كمك می كند تا احساس بهتری نسبت به بدن خود داشته باشند. علاوه بر همه این مواردی که بیان کردیم تمرین کردن عضلات مختلفی از بدن را درگیر می کند و می تواند مزایای مختلفی برای شما به همراه داشته باشد. به عنوان مثال زمانی که در حال ادرار هستید جلوی دفع ادرار را به صورت عمدی بگیرید. اینکار را چندین بار تکرار کنید تا عضلات تان را تقویت نمایید.

 هوشیاری و آگاهی ذهنی تان را تقویت کنید:

 هوشیاری به این معناست که بتوانید در حال حاضر بر روی مواردی که دوست دارید تمرکز کنید و آگاهی ذهنی داشته باشید.  این گزینه نوعی مدیتیشن است و می تواند تا حد زیادی عملکرد جنسی شما را هم بهتر کند. تحقیقات منتشر شده در سال 2017 نشان می دهد که درمان های مبتنی بر هوشیاری و آگاهی ذهنی می توانند نگرش های منفی در مورد رابطه جنسی را تغییر دهند ، روابط جنسی را بهبود بخشند و به افراد کمک کنند تا در طول فعالیت جنسی حضور  فعالانه بیشتری داشته باشند.

ذهن آگاهی و مراقبه همچنین می تواند به کنترل استرس غیرمرتبط با فعالیت جنسی کمک کند. همه این موارد  به طور غیر مستقیم اختلال عملکرد جنسی را برطرف کرده و توانایی تمرکز مرد در لحظه را بهبود می بخشند.

 درمان های گیاهی را مدنظر داشته باشید:

 برخی از داروهای گیاهی می توانند عملکرد جنسی شما را بهتر کنند. اگر اختلال نعوظ دارید یک پزشک طب سنتی می تواند شما را در رسیدن به رضایت جنسی یاری کند. در سال 2018 بود که محققان آزمایشی را بر روی شرکت کنندگان انجام دادند و درمان های گیاهی برای اختلال نعوظ را بررسی کردند.  این یافته ها نشان داد محصولاتی همچون جنسینگ می تواند تا حد زیادی نعوظ را بهتر کند.

 مکمل های تایید شده را دست کم نگیرید:

اگر سری به فروشگاه های مختلف بزنید متوجه می شوید که مکمل های زیادی در بازار وجود دارد که برای بهبود عملکرد جنسی شما به فروش می رسند. برخی از این مکمل های تایید شده می توانند شما را در رسیدن به رضایت جنسی همراهی کنند. در ادامه سعی می کنیم برخی از این مکمل ها را با هم مرور کنیم.

مکمل های حاوی شنبلیله:

مکمل های زیادی در بازار وجود دارد که حاوی عصاره گیاه شنبلیله هستند. این مکمل ها می توانند رسیدن به ارگاسم را بهبود ببخشند و رضایت جنسی مردان را تا حد زیادی افزایش دهند. یکی از مطالعات منتشر شده نشان می دهد مردانی که از این مکمل ها استفاده می کنند قادرند 82 درصد لذت جنسی خود را در شش هفته بهتر کنند. 63 درصد از مردانی که شنبلیله و مکمل های آن را مصرف می کنند از افزایش عملکرد جنسی خود احساس رضایت داشته اند.

مکمل های حاوی جنسینگ:

 همانطور که قبلا نیز بیان کردیم جنسینگ می تواند شما را برای یک رابطه جنسی خوب و لذت بخش آماده کند. جنسینگ یک گیاه فوق العاده است که می تواند درمانی بی نظیر برای اختلال نعوظ باشد. طبق گفته مرکز پزشکی Wake Forest Baptist این رایج ترین ماده در مکمل های سلامت جنسی مردان است. یک مطالعه حیوانی منتشر شده در انجمن داروسازی انگلیس نشان داد که جنسینگ تأثیر مطلوبی بر میل جنسی و عملکرد جنسی دارد. جنسینگ کیفیت اسپرم  را بهتر می کند و به افرادی که مشکلات جنسی دارند هم کمک می کند.

مکمل های  ال سیترولین:

اگر ورزشکار باشید بدون شک اسم ال سیترولین را به وفور شنیده اید. برخی از مکمل های محبوب در بازار در خود ال سیترولین دارند. ایا می دانستید که این ماده با اختلال نعوظ مبارزه می کند و رضایت جنسی شما را بهتر می کند؟

 ویتامین E:

برخی از افراد قدرت ویتامین های مختلف همچون ویتامین E را در قدرت جنسی شان نادیده می گیرند. با اینحال چنین مکمل هایی می توانند کیفیت اسپرم را در مردان بهتر کنند و باروری شان را افزایش دهد.

 کپسول اروس ویگور:

 یکی از محبوب ترین  و معروف ترین کپسول هایی که در خود مواد تشکیل دهنده بی نظیری دارد اروس ویگور است. این کپسول که ساخت کشور آمریکاست یکی از بهترین قرص های موجود برای افزایش میل جنسی در مردان و افزایش آلت تناسلی آن هاست.  این محصول در خود ترکیبی از اسیدهای آمینه، ویتامین ها و عصاره های گیاهی را دارد و همین امر آن را به یک محصول بی نظیر تبدیل می کند. بهتر است بدانید که این محصول می تواند اختلال نعوظ را در مردان کاهش دهد، زود انزالی را تا حد زیادی برطرف نماید و به افرادی که آلت تناسلی کوچکی دارند کمک کند اندازه آلت شان را افزایش دهند.

 ترکیبات مختلفی در این محصول یافت می شود که از جمله آن ها می توان به یوهمبین، ال آرژنین، ال کارنیتین و نیاسین اشاره کرد. بهتر است بدانید که یوهمبین خواص شگفت انگیز زیادی دارد که در میان آن ها بهبود عملکرد جنسی، درمان اختلال نعوظ، کاهش فشار خون و محافظت از سلامت قلب از هر چیزی مهم تر است. سایر مواد تشکیل دهنده اروس ویگور نیز مزایای بی شماری برایتان دارند و در کنار هم می توانند قدرت جنسی شما را دو چندان کنند.

 حرف آخر:

 اختلال نعوظ و مشکلات جنسی می تواند برای مردان آزاردهنده باشد. در این مقاله سعی کردیم روش ها و تکنیک های بهبود عملکرد جنسی را با هم مرور کنیم و سپس به سراغ معرفی مکمل های مفید برای افزایش عملکرد جنسی برویم.

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.