نمایش 1–20 از 37 نتیجه

حراج!
۲,۰۵۰,۰۰۰ تومان
۲,۱۹۰,۰۰۰ تومان
۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
۹۹۰,۰۰۰ تومان

در اپلاید نوتریشن (Applied Nutrition)، یک چشم انداز وجود دارد: “تبدیل شدن به معتبرترین برند تغذیه ورزشی در جهان”!

یک تولید کننده پیشرو محصولات تغذیه ورزشی مستقر در لیورپول که از سال 2014 فعالیت خورد را با خرده فروشی آغاز کرده و قصد دارد بازار مکمل های ورزشی را “بازآفرینی” کند.
اپلاید نوتریشن، متعلق به توماس رایدر متولد کرکبی، خود را به عنوان یکی از سریع‌ ترین برند های خصوصی در حال رشد مکمل ورزشی در اروپا تثبیت کرده است.

 

در نتیجه پیگیری بی وقفه اپلاید نوتریشن برای کمال، تغذیه کاربردی انقلابی را آغاز کرده است و نحوه مصرف تغذیه ورزشی، طعم آن و از همه مهمتر نحوه کمک به عملکرد شما را تغییر داده است!

Applied Nutrition بازار را از طریق تیم خود که متشکل از علاقه مندان به تغذیه ورزشی پر شور و تجهیزات پیشرفته، تحقیق و توسعه داخلی و تاسیسات تولیدی که محصولات جدید انقلابی تولید می کنند، از آن خود کرده است.
محصولات اپلاید نوتریشن توسط برخی از زبده ترین ورزشکاران جهان استفاده می شود و اکنون در بیش از 65 کشور در سراسر جهان در دسترس است.
چرا به این انقلاب ملحق نمی شوید و برخی از محصولات شگفت انگیزی که تیم حرفه ای اپلاید نوتریشن برای شما تولید کرده اند را امتحان نکنید!
انقلاب یعنی تغییر ناگهانی یا مهم در یک موقعیت…
اپلاید نوتریشن تولید کننده محصولات قبل، حین و بعد از تمرین و طعم دهنده های بدون کالری یا کم کالری می باشد.

رنج استقامت

این رنج شامل ژل های انرژی ایزوتونیک استقامتی، پودر انرژی کربوهیدرات و الکترولیت استقامتی، قرص کافئین و نوشیدنی ریکاوری استقامتی پس از تمرین می باشد.

رنج ABE 

این رنج شامل شات های ABE، شد H2O – کمپلکس آب خارج شده، نوشیدنی انرژی زا، پودر قبل از تمرین، پودر ترموژنیک و چربی سوز می باشد.

رنج قبل از تمرین

این رنج شامل مکمل های پمپ، اچ ام بی، ال آرژنین، بتا آلانین، ای ای کی جی، کراتین مونوهیدرات و ال سیتروئین می باشد.

رنج پروتئین

این رنج شامل پودر نوشیدنی ریکاوری پس از تمرین، پروتئین بیف، پروتئین ایزوله، مس کریتیکال، پودر های وی، پودر کازئین، کلاژن، اوتس، پروتئین وی وگان می باشد.

رنج در حین تمرین

این رنج شامل بی سی ای ای، ال کارنیتین، آمینو اسید ها، کربوهیدرات ها، گلوتامین، لوسین، کراتین، سیترولین، بتا آلانین، اچ ام بی و ای ای کی جی می باشد.

رنج کربو هیدات و خوراکی های همراه

این رنج شامل شیک ها، پودرهای ریکاوری، ژل های انرژی، نوشیدنی های انرژی زا، کوکی ها، شات های ویتامین و اسنک های پروتئینی می باشد.

رنج تندرستی و سرزندگی

این رنج شامل آر آلا، تودکا و نک، کرم برنج، نوشیدنی ال کارنیتین، گرینز، کلاژن کتو، کپسول مراقبت از پوست، مو و ناخن، پروبیوتیک، مولتی ویتامین، آی درایو، ویتامین ها، سی ال ای، زد ام ای، انواع کلاژن، امگا 3 و … می باشد.

رنج فیت کویزین

این رنج شامل انواع سیروپ ها، فلاو دراپ ها، طعم دهمده های بدون کالری و سس های کم کالری می باشد.

اکسسوری ها

این برند همچنین دارای اکسسوری های مورد نیاز مانند شیکر ها، کیف تمرین، ساعت هوشمند، قمقمه آب و … می باشد.