نمایش 1–20 از 34 نتیجه

۷۰۰,۰۰۰ تومان
۳۹۰,۰۰۰ تومان
۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان
۸۹۰,۰۰۰ تومان
۸۵۰,۰۰۰ تومان
۲,۱۶۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۴۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد

گینر | کربو پروتئین

گینر کوئیک مس شرکت آلمکس ALLMAX

۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۶۵۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۶۵۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۸۹۰,۰۰۰ تومان

ALLMAX ال مکس

برند ALLMAX ال مکس در نورث یورک، کانادا واقع شده است. نام تجاری ALLMAX  مخفف علم، نوآوری، کیفیت و نتایج است. مشتریان زیادی در سرتاسر جهان بیش از 15 سال است. که به ALLMAX علاقه زیادی دارند زیرا نتیجه می گیرند. آنها اهمیت پیروی از یک رژیم غذایی جامد و تمرین سخت در باشگاه همراه با استفاده از مکمل های با کیفیت بالای آل ماکس (ALLMAX) را درک می کنند. این برند به طور مرتب محصولات خود را ارتقا و پیشرفت می دهد. و هر روزه شاهد محصولات جدیدی از این برند هستیم. سیاست این شرکت رشد سریع از طریق تبلیغات دهان به دهان و گسترش جهانی است. زیرا ورزشکاران و مربیان راضی همچنان راز استفاده از مکمل های این برند و موفقیت خود را با دیگران به اشتراک می گذارند.

ایزوله پروتئین وی برند ALLMAX ال مکس

بدون گلوتن و بدون سویا

بدون قند و چربی

بدون لاکتوز

آزمایش شده در آزمایشگاه

 پروتئین وی ایزوله 100%

ایزوله آل مکس جدید و بهبود یافته بهترین طعم و کیفیت را دارد. پودر پروتئین ایزوله وی نه تنها ظاهری کاملاً جدید و طعم عالی دارد. بلکه با استفاده از فناوری پیشرفته، یک منبع پروتئین ایزوله 100٪ پروتئین وی خالص است. ایزوفلکس از نظر لاکتوز، چربی، قند و کربوهیدرات در مقایسه با مکمل های معمولی برتری های فراوانی دارد. و تقریبا عاری از این مواد است. اگر به دنبال پودر پروتئین ایزوله پروتئین وی با بالاترین کیفیت و سریع ترین جذب هستید، این محصول پیشنهاد می شود.

بهترین ایزوله پروتئین وی موجود در بازار

نسبت هیبریدی ایزوله (HRI) – فناوری فیلتراسیون یونی

بتا-لاکتوگلوبولین 53.8%

ALPHA-LACTALBUMIN به میزان 20.3%

گلیکوماکروپپتید 18.8%

BI-PEPTIDES و TRI-PEPTIDES در حدود 4.3٪

ایمونوگلوبولین 2.5%

آلبومین گاو 1.6%

لاکتوفرین 0.1٪

ISOFLEX از یک فناوری منحصربفرد استخراج پروتئین به نام فیلتراسیون یونی نسبت هیبریدی (HRI) استفاده می کند. ترکیبی از دو فناوری تصفیه ایزوله که با نسبت خاصی ترکیب شده اند. تا یک ایزوله پروتئین وی فوق خالص و واقعاً برتر را تولید کنند. فناوری پیشرفته HRI به ISOFLEX اجازه می دهد تا عملکرد فوق العاده بالایی از پروتئین را حفظ کند. و در عین حال بخش های فعال زیست فعال وی را حفظ کند.

کنسانتره ها دارای سطوح بالاتر چربی و قند با درصد پروتئین کمتر و فراهمی زیستی کمتری نسبت به ایزوله ها هستند. در حالی که سایر برندها از کنسانتره استفاده می کنند. محصولات آل مکس می دانند که ایزوله های این برند درصد پروتئین بالایی دارند.

ISOFLEX: پروتئین واقعاً برتر

اگر بدنساز هستید، می دانید که مصرف بالای پروتئین برای موفقیت بسیار مهم است. بیشتر آنها روزانه 1.5 تا 3 گرم پروتئین به ازای هر پوند از وزن بدن خود را بسته به شدت و دفعات تمرین و فضای مصرف آنها در طول روز هدف قرار می دهند. همه ما می دانیم که دریافت پروتئین در طی این زمان طلایی آنابولیک چقدر مهم است.

به دلیل کیفیت بالا و خلوص ISOFLEX، شما می توانید سریع ترین جذب پروتئین را دریافت کنید. ISOFLEX به خوبی در فنجان شیکر مخلوط می شود اما می توان آن را با سایر مواد در مخلوط کن به عنوان اسموتی نیز ترکیب کرد. ISOFLEX را در هر زمان و هر کجا که به آن نیاز دارید استفاده کنید.

مکمل آمینوکور BCAA تولید آل مکس

مکمل آمینوکور طبیعی BCAA 8.18 گرم BCAA را در نسبت 45:30:25 ارائه می دهد که از نظر بالینی ثابت شده است که 350٪ افزایش رشد عضلانی فعال ایجاد می کند.. BCAA های آمینوکور قبل از طعم دادن 100٪ خالص هستند. منابع معمولی 2:1:1 حاوی ناخالصی هایی هستند که منجر به کدر شدن، کف روغنی، رسوبات و بدترین آنها – طعم تلخ تند می شود! آمینوکور تمیزترین، خالص ترین و با مزه ترین مکمل BCAA است که می توانید با پول خریداری کنید.

چرا مکمل های BCAA مصرف کنید: فواید پودر BCAA

  • با کاهش سرعت تجزیه عضلات، ترمیم یا عضله سازی، ریکاوری را بهبود می بخشد.
  • بهره وری بهتر ورزش و عملکرد عالی با بهینه سازی انرژی.
  • تعداد گلبول های قرمز، هموگلوبین، هماتوکریت و آلبومین سرم را برای کمک به عملکرد افزایش می دهد.
  • کاهش گلوکز خون ناشتا و کاهش کراتین فسفوکیناز که به معنی التهاب کمتر، تشکیل بهتر گلبول های قرمز خون و تشکیل بهتر کربوهیدرات های ذخیره سازی است.

مزایای مکمل BCAA

  • حفظ، تحریک و ساخت عضله.
  • تمرکز ذهنی را در طول تمرین افزایش می دهد.
  • افزایش چربی سوزی و تحمل گلوکز.
  • از تعادل هورمونی در طول تمرینات شدید حمایت می کند.
  • افزایش عملکرد استقامتی و کاهش خستگی.

نحوه استفاده از پودر BCAA:

برای ایجاد فیزیک کامل و بهبود عملکرد تمرینی، ابتدا باید مطمئن شویم که سطح EAA ما به میزان مناسبی بالا است. بهترین راه برای انجام این کار استفاده از یک محصول معتبر EAA مانند MUSCLEAA و یک فرمول BCAA مانند Aminocore است. این، همراه با یک مکمل پودر پروتئین بالا مانند ISOFLEX، کلیدهای ساختن یک هیکل لاغر و عضلانی است.

آیا مکمل های آل مکس خوب هستند؟

ALLMAX روند تولید عالی و ترکیبات بسیار باکیفیتی دارد که می توانیم با خیال راحت آن را به شما توصیه کنیم. محصولاتی مانند ISOFLEX، ایزوله پروتئین وی، واقعا استثنایی که در دمای 4 درجه سانتیگراد تولید می شود تا تمام بخش های پروتئینی حیاتی را حفظ کند. مخلوط کردن آن آسان، نوشیدنی کامل و طعم عالی این مکمل ها شما را شگفت زده می کند.

آمینوکور Allmax  چه کاری انجام می دهد؟

تجزیه بافت ماهیچه ای که هنگام رژیم گرفتن اتفاق می افتد، متابولیسم و توانایی شما برای سوزاندن کالری را کاهش می دهد. مصرف AMINOCORE مستقیماً ماهیچه های شما را تغذیه می کند حتی در هنگام رژیم غذایی و به طور چشمگیری زوال عضلات را محدود می کند. به طور خلاصه با این ترکیب عضلات را حفظ، چربی ها را آب و متابولیسم بالاتری تجربه می کنید.

آیا پمپ آل مکس کافئین دارد؟

هر زمان که جریان خون را افزایش می دهید، به طور کلی تحویل مواد مغذی و محرک به عضلات را نیز افزایش می دهید. … طی تحقیقات و کارهای آزمایشگاهی، محققین آل مکس محرک ها را حذف و در حدود 1000 میلی گرم GlycerPump در مکمل بازیابی نموند.