نمایش 1–20 از 35 نتیجه

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

مکمل سیستم ایمنی

رزیلینس ای تی پی

مکمل سیستم ایمنی

Cort RX ای تی پی

مکمل سیستم ایمنی

مولتی فود ATP

ای تی پی ساینس (ATP Science)

ای تی پی ساینس ( ATP) یک شرکت استرالیایی است که مکمل‌های ورزشی را برای ایجاد عملکرد فیزیکی بهتر برای ورزشکاران و بدنسازان تولید و به فروش می‌رساند. ATP دنباله رو این مفهوم است که «طبیعت بهتر می‌داند و علم آن را ثابت می‌کند». و به این ترتیب اقدام به تولید مکمل های کاملا طبیعی با استفاده از مواد اولیه طبیعی نموده است. این برند به هیچ وجه از طعم دهنده ها، رنگ ها یا مواد نگهدارنده مصنوعی استفاده نمی کند! یا هر چیزی دیگری که ممکن است به طور بالقوه باعث آسیب شود در ترکیبات این برند وجود ندارد. مواد اولیه مکمل ها باید برای بدن شما مفید باشد نه فقط عملکرد شما.

ATP (ای تی پی ساینس) یک تیم بسیار با استعداد و باهوش از افراد متخصص دارد، که در هر زمینه ای از عملیات از جمله تحقیق، توسعه، آموزش و کنترل کیفیت کار می کنند.

محصولات ای تی پی ساینس ATP  

GutRight گات رایت

گات رایت برای کمک به میکروبیوم سالم در روده فرموله شده است. پروبیوتیک ها و پری بیوتیک ها میکروب های روده را مکمل و تغذیه می کنند. غذای ما به دلیل تکنیک های کشاورزی، برداشت، نگهداری و تکنیک های آماده سازی غذا همراه با انتخاب ها و خریدهای غذایی ما تغییر کرده است.

GutRight چیست؟

GutRight یک فرمول Modbiotic™ است. این شکل غلیظی از ترکیبات مودبیوتیک طبیعی است که زمانی در رژیم غذایی سنتی ما به وفور یافت می شد که مملو از پوست، دانه های پوست و فیبر بود. در هر گرم میوه، سبزیجات، آجیل، دانه ها و غلات، ما اکنون مصرف می کنیم:

شکر بیشتر

فیبر کمتر

ترکیبات مودبیوتیک کمتر از فیبر، پالپ، پوست، پوست، و دانه ها

Modbiotics مواد شیمیایی موجود در میوه‌ها، سبزیجات، آجیل‌ها، دانه‌ها و ادویه‌ها هستند که به دلیل فراوانی بیش از حد غذاهای تصفیه‌شده در رژیم‌های غذایی، ما در سبک زندگی مدرن خود به اندازه کافی از آنها نمی‌خوریم.

GutRight تولید ای تی پی ساینس، به سادگی مکمل یک رژیم غذایی کمبود مودبیوتیک با ترکیبات مودبیوتیک اضافی از گیاهان است. همانطور که ما رژیم غذایی خود را برای جایگزینی ریزمغذی های کمبود با یک فرمول مولتی ویتامین تکمیل می کنیم، می توانیم رژیم غذایی خود را با ترکیبات مودبیوتیک کمبود با GutRight تکمیل کنیم.

چگونه گاترایت مصرف کنم؟

روزانه 1 قاشق چای خوری GUTRIGHT را با آب، آبمیوه، اسموتی، پودر پروتئین کلاژن یا آمینوهای ضروری وگان یا عسل مخلوط کنید.

T432 Plus

هورمون های تیروئید بر هر قسمت از بدن شما تأثیر می گذارد. آنها سرعت شما را تعیین می کنند. چقدر سریع رشد می کنید، می دوید، می سوزید، هضم می کنید، جذب می کنید و حذف می کنید.

عوامل زیادی وجود دارد که بر عملکرد غده تیروئید و تولید و فعالیت هورمون تیروئید تأثیر می گذارد. همانطور که اولویت های بدن شما در پاسخ به استرس، فعالیت سیستم ایمنی، دریافت کالری و در دسترس بودن غذا، هورمون ها و چرخه تولید مثل تغییر می کند. سیستم تیروئید به شما واکنش نشان می دهد یا سرعت شما را افزایش می دهد یا کاهش می دهد. این شگفت‌انگیزترین ضربان‌ساز برای بدن ما است که دائماً در حال ارزیابی و تغییر برای حفظ یک سیستم سالم است. این محصول از تولیدات خوب ای تی پی ساینس بوده و در کنار بهبود عملکردی برای بدن بسیار مفید است.

هنگامی که تیروئید شما به درستی کار می کند، بسیاری از فرآیندهای دیگر در بدن شما نیز وضعیت سالمی را حفظ می کنند.

فعالیت گرمازایی سالم (چربی سوزی) و دمای بدن شما به راحتی حفظ می شود.

حفظ وزن سالم

سطوح انرژی سالم و متابولیسم انرژی

از خلق و خوی مثبت پشتیبانی می کند

عملکرد سالم گوارش

سلامت و عملکرد گردش خون را ارتقا می دهد

مو، پوست و ناخن سالم

تعادل مایعات سالم

T432 Plus برای تامین مواد مغذی غذایی که توسط تیروئید برای کمک به حمایت از فعالیت سالم تیروئید استفاده می شود، فرموله شده است. برای حفظ عملکرد سالم تیروئید به مواد مغذی زیر نیاز است: ید، روی، سلنیوم و تیروزین. تیروزین یک اسید آمینه است که به ید می پیوندد تا از تولید سالم هورمون های تیروئید پشتیبانی کند.

کپسول T432 Plus حاوی چیست؟

تیروزین

ید

کروم

فلز روی

سلنیوم (ساکارومایسس سرویزیه)

دارچین سیلان (دارچین) پوست

پالینیا کوپانا (گوارانا)

اگر T432 باعث بیخوابی شد چکار کنم؟

اگر به محتوای کافئین طبیعی موجود در مواد بسیار حساس هستید، پیشنهاد می‌کنیم آخرین دوز را حداکثر تا ساعت 3 بعدازظهر و یا زودتر از آن مصرف کنید، اگر متوجه شدید که این زمان همچنان شما را بیدار نگه می‌دارد. حوالی ظهر مصرف کنید.

آیا می توانم T432 Plus را همراه با داروهای تیروئید مصرف کنم؟

ای تی پی ساینس (ATP Science) توصیه می‌کند که از T432 Plus فقط با داروهای تیروئیدی تحت نظارت پزشک متخصص خود استفاده کنید. تغییرات در آزمایش خون و دمای بدن را برای ارزیابی تداخلات کنترل کنید.

به طور فرضی، T432 Plus می تواند با داروهای تیروئید به صورت هم افزایی کار کند، زیرا برای افزایش تبدیل و فعالیت موثر داروهای تیروئید و جلوگیری از تشکیل T3 معکوس فرموله شده است.

دوز توصیه شده برای T432 Plus چیست؟

توصیه می کنیم یک کپسول را 3 بار در روز همراه با وعده های غذایی اصلی مصرف کنید.

Multifood مولتی فود

امروزه متاسفانه، با شیوه های مدرن کشاورزی، تکنیک های پردازش و ذخیره سازی مواد غذایی ، همراه با تنش های روزانه زندگی مدرن و وابستگی به مواد غذایی پردازش شده و بسته بندی شده، نمی توانیم از مکمل های رژیم های غذایی اجتناب کنیم.

MULTI FOOD مواد مغذی مورد نیاز بدن شما را برای رسیدن به تعادل تامین می کند. مولتی فود فقط ویتامین ها و مواد معدنی را تامین نمی کند ، بلکه  شامل مواد مغذی طبیعی، پلی فنل ها و سایر مواد مغذی گیاهی است که در مولتی ویتامین های استاندارد شما وجود ندارد.

عملکرد طبیعی موارد زیر در بدن نیاز به کوفاکتورها ویتامین ها و مواد معدنی دارد، که شامل:

چرخه تولید انرژی در هر سلول بدن(چرخه کربس)

تولید و عملکرد مناسب هورمون ها

تولید انتقال دهنده های عصبی

عملکرد بهتر سیستم ایمنی

آنزیم های گوارشی و سیستمیک

برای مثال :

کمبود فولاد = عدم توانایی سم زدایی استروژن و ایجاد چاقی.

کمبود روی = موجب کاهش رشد و افزایش ریزش مو می شود و با کوچکتر کردن فولیکول های مو،تارهای مو را به تدریج نازکتر می کند.

کمبود ویتامینB5 =عدم توانایی کنترل سیستم عصبی و ایجاد خستگی.

کمبود ویتامینC= بیماری اسکوربوت و ناتوانی در بازسازی کلاژن.

کمبود منیزیم = عدم تمرکز.

نقص چرخه کربس = عدم فعالیت پمپ های نقل و انتقال فعال برای جذب مواد مغذی از روده(گوارش)،خستگی سیستمیک ، تجمع مواد زائد متابولیکی بیش از حد مجاز.

نحوه مصرف مولتی فود ای تی پی ساینس

روزانه 3 عدد کپسول با غذا مصرف کنید. کپسول ها را می توان باز کرد و به مواد غذایی اضافه کرد یا به صورت دلخواه به آبمیوه یا اسموتی ها اضافه نمود.

هر کپسول مولتی فود ای تی پی ساینس حاوی

قارچ ریشی (گانودرما لوسیدیوم).

میوه آملا

ریشه زردچوبه

کندر هندی

مر

قارچ ریشی (گانودرما لوسیدیوم).

پلی ساکاریدهای ریشی (گانودرما لوسیدوم) (GLPS) و تری ترپنوئیدها اجزای اصلی گانودرما لوسیدوم هستند که به حمایت از عملکرد سالم ایمنی کمک می کنند.

آیا این محصول(مولتی فود) برای کودکان مناسب است؟ بله، بسیاری از والدین از این به عنوان بخشی از رژیم فرزندان خود استفاده می کنند، اما ما نمی توانیم راهنمای دوز مصرفی را برای افراد زیر 15 سال ارائه کنیم و این باید توسط متخصص مراقبت بهداشتی شما توصیه و نظارت شود.

آیا در صورت داشتن شرایط خودایمنی، این سیستم ایمنی من را تحریک می کند؟

این عمل بسیار شبیه یک اثر متعادل کننده بر روی الاکلنگ است – به بدن کمک می کند تا تعادل را پیدا کند و بهتر سازگار شود نه اینکه یکی از طیف ها را خیلی زیاد کند. این اجازه می دهد تا پیام رسان های شیمیایی ما به درستی ارتباط برقرار کنند و به بدن اجازه می دهد تا به درستی با سلول ها ارتباط برقرار کند.

بهترین دوز مصرفی برای این محصول چیست؟

3 عدد کپسول در روز، معمولاً هر 3 عدد در صبح برای راحتی راحت‌تر است.

شاید برایتان سوال باشد

مکمل های ای تی پی ساینس ( ATP Science )کجا ساخته می شوند؟

استرالیا

ATP Science (ای تی پی ساینس) یک شرکت استرالیایی است که مکمل‌های ورزشی را تولید و به فروش می‌رساند. مکمل هایی مفید و سالم که برای ایجاد عملکرد فیزیکی بهتر برای ورزشکاران و بدنسازان طراحی شده‌اند.