نمایش 1–20 از 35 نتیجه

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان
۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان
۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان

آمینو اسید

مکمل CELL K.E.M ایوژن

۱,۷۸۰,۰۰۰ تومان
۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان

پاکسازی بدن

سم زدای بدن ایوژن

۹۷۰,۰۰۰ تومان
۱,۷۸۰,۰۰۰ تومان

پاراهورمون

پاراهورمون ایوژن

۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان
۱,۵۸۰,۰۰۰ تومان
۹۹۵,۰۰۰ تومان
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان

 ایوژن Evogen 

هنی رامبد با نام مستعار و القابی سازنده حرفه ای ها، بیش از 20 سال است که در سطح قهرمانی پرورش و تناسب اندام کار می کند. شاگردان او برنده 19 مدال المپیک بوده اند. از دیگر شاگردان و قهرمانان پرورش یافته توسط رامبد کسانی بودند که در رقابت هایی مثل مستر المپیا، میس فیگور برنده شدند. جرمی بوئند، قهرمان 4 دوره فیزیک بدنی هم شاگرد وی بوده است.

هنی رامبد مدیر عامل شرکت و کمپانی ایوژن Evogen بوده. و با با استفاده از مدرک بیولوژی که دارد. با تاکید بر نوروفیزیولوژی توانست در این مدت زمان ایوژن Evogen را سریعا رشد دهد. تا جایی که در حال حاضر از محبوبیت گسترده ای برخوردار می باشد.

آنچه مسلم است فرمولاسیون ایوژن در ابتدا فقط برای شاگردان رامبد طراحی و به دست آمد. و چند سالی است که این محصولات در اختیار عموم قرار گرفته است. محصولات ایوژن بسیار با کیفیت بوده و کاملا نوآورانه هستند. تاکید این برند بر نتیجه گیری حداکثری از سیستم تمرین حیاتی است.

چرا که بر ترمیم و حجم عضلات و همین طور رشد بدن اثر گذار می باشد. هر چند که در گذشته فقط یک سری از شاگردان منتخب وی به محصولات و فرمولاسیون او دسترس داشتند. اندک اندک مشخص شد این قهرمانان پرورش یافته یک نقطه مشترک دارند. و آن عضلات حجیم ، پر و گرد آنهاست.

ایوژن Evogen برای عضلات این قهرمانان طوری موثر و سازنده بود. که فقط می توانستید آن را با اسطوره‌های بدنسازی مقایسه کنید. اینجا بود که صحبت از فرمولاسیون اختصاصی محصولات و مکمل های مورد استفاده توسط این شاگردان پیچید. اگرچه بسیاری از ترکیبات مطرح شده در دسترس بودند.

اما بنا به چند دلیل ورزشکاران مجبور بودند چند محصول متفاوت را با هم ترکیب کنند. که در این حالت گاهی تداخلاتی بروز نموده. و یا ترکیب حاصله پر بود از مواد پر کننده و شکر بودند.

کسی نمیدانست نسبت صحیح مواد به کار رفته برای دستیابی به نتایج مناسب چه قدر است. سوم اینکه مواد بسیار با کیفیت و با حلالیت بسیار بالا و قابل دسترس برای بدن، برای عموم در دسترس نبود.

روند رشد مکمل های ایوژن Evogen 

آنچه در مورد محصولات ایوژن Evogen قطعی است. این است که می توانید مطمئن باشید که آن محصول توسط یک ورزشکار، برای مصرف ورزشکار تولید شده است.

زمانی که بقیه تولیدکنندگان به دنبال گلیسرول پودری بودند. ایوژن Evogen به دنبال گلیسرول خالص بود. مثل بقیه بودن آسان است و صادقانه بگویم، صنعت تغذیه ورزشی در این امر مقصر است.

پودر گلیسرول چطور؟خود گلیسرول اشکالی ندارد اما برای تهیه پودر آن را با ماده ای به نام سیلیکون ترکیب می کنند. اساساً، اینجا جایی است که شرکت‌ها اشتباه می‌کنند. زیرا این رویکرد مقدار گلیسرول را که می‌تواند در یک وعده محصول قرار گیرد به شدت محدود می‌کند. مقداری سیلیس خوب است، مقدار بیش از حد آن باعث مشکلات گوارشی گرم و احتمالی می شود. برای به دست آوردن اثرات واقعی هیپرهیدراتاسیون، گلیسرول خالص از نظر بالینی ثابت شده است. که معتقد است به گلیسرول مایع واقعی نیاز دارید.

گلیسرول خالص (به عنوان GLYCOSPAN) – گلیسرول گلیکوسپان ایوژن Evogen از منابع گیاهی خالص مشتق شده. و عاری از هر گونه سیلیکون اضافی است. در دوزهای بالینی نه تنها می تواند به هیپرهیدراتاسیون که باعث افزایش هیپرمی (حجم خون) می شود کمک کند. بلکه می تواند به افزایش سطح مقاومت نیز کمک کند. پمپ هایی که به القای آن کمک می کند بی نظیر هستند.

مخلوط اکسید نیترید S7 (عصاره دانه قهوه سبز، عصاره چای سبز، عصاره زردچوبه، گیلاس ترش، زغال اخته، کلم بروکلی، کالاندولا). ترکیبی با دوز پایین از هفت (7) ماده گیاهی است. که از نظر بالینی تایید شده می باشد. اکسید نیتریک (NO) 230٪. بدن شما در حال حاضر اکسید نیتریک تولید می کند. که به عنوان یک گشادکننده عروق عمل می کند و به رگ های خونی سیگنال می دهد که آرام شوند. و در نتیجه جریان خون را افزایش می دهد. S7 با ارائه اکسیژن، سوخت و سایر مواد مغذی کلیدی بیشتر برای تمرین عضلات به ورزشکاری مانند شما کمک می کند.

بتائین آنهیدروس: وقتی صحبت از افزایش حجم ماهیچه ها و آب می شود. بتائین یک عامل حجم دهنده آزمایش شده و واقعی است. این پایه فرمول EVP-AQ را تقویت می کند زیرا فراتر از اثرات هم افزایی آن با گلیسرول است.  در دوز بالینی برای افزایش توان خروجی و توانایی آن در حفظ ظرفیت بی هوازی استفاده می شود. این فقط به شما امکان می دهد وزنه های سنگین تری را برای مدت طولانی تری بلند کنید.

چربی سوز (Lipocide) ایوژن Evogen  

سوزاندن چربی با حفظ عضلات یک هنر است. خالق حرفه ای هانی رامبد این مفهوم را بارها با شکل دادن به برخی از بهترین هیکل هایی که جهان تا به حال دیده است ثابت کرده است. این درک آگاهانه او از بازسازی فیزیکی، تعادل افزایش سرعت متابولیک و کنترل اشتها است. که منجر به فرمولاسیون خلاقانه‌ترین کپسول شتاب‌دهنده متابولیک با معرفی Lipocide می‌شود.

دینامین ابتکاری: متیل لیبرین (به عنوان دینامین). این ترکیب جدید شگفت انگیز برای اولین بار توسط ایوژن و پس از ماه ها آزمایش برای شما فراهم شده است. Dynamine یک متیلورات مورد مطالعه بالینی است. که از نظر ساختاری شبیه متیل گزانتین ها مانند کافئین است. و یک اثر انتقال دهنده عصبی عالی دارد. که می تواند تمرکز عالی و از دست دادن انرژی طولانی مدت را فراهم کند.

جذب و فراهمی زیستی بهتر: عصاره نیگرم (به عنوان BioPerine) یک تقویت کننده فراهمی زیستی پیشرفته است. که برای یک جزء به نام پیپرین استاندارد شده است. این ترکیب ابتکاری با تعامل و تحریک آنزیم های گوارشی، فراهمی زیستی بسیاری از مواد موجود در مکمل ها را بهبود می بخشد. در بسیاری از فراورده های حیوانی، پیپرین در ترکیبات متعدد مؤثر است.

برای نتایج بهینه از دست دادن چربی، کارنیژن را با لیپوسید، تقویت کننده متابولیک ایوژن ترکیب کنید. این محصول بهترین استفاده را در حالت کاردیو سریع برای تسریع از دست دادن چربی با استفاده از چربی ذخیره شده بدن برای انرژی دارد.

هنی و کمپانی ایوژن با تکیه بر مشتری مداری و توجه به خواسته های مشتریان اختصاصی ایوژن مکمل بسیار باکیفیت Pro Creator خود را منتشر کرده است. تا شما را در یک مسیر قهرمانی برای تمرین قرار دهد. تیم Evogen با تکیه بر بهترین ها و آخرین نتایج علمی محصولات خود را ارائه کرده. و این در کیفیت ورزشکاران ما و بدن آنها ثابت شده است.

سوزاندن چربی بدون از دست دادن عضلات یک مهارت نیست، بلکه یک هنر است. این درک دقیق از تغییر شکل فیزیکی است که منجر به فرمول بندی یکی از بهترین اسرار هانی، Lipocide می شود. لیپوساید با از بین بردن اشتهای شما، سرعت بخشیدن به متابولیسم و فشار بر انگیزه و ذهن شما برای ، یک فرمول کامل کاهش وزن است. بیایید با آن روبرو شویم، تفاوت بین رتبه اول و دوم می تواند صدها هزار دلار برای شما هزینه داشته باشد. آیا از چیزی استفاده نمی کنید که مرحله آزمایش شده باشد؟

مکمل بدنسازی برند ایوژن evogen

مکمل بدنسازی ایوژن، محصولی است که به طور انحصاری با استفاده از پپتیدهای کلاژن نوع I و III و برای ارائه حداکثر فواید سلامتی و نتایج فیزیکی فرموله شده است. این فرمول با ویتامین D و مواد معدنی به دست آمده از جلبک دریایی تقویت شده است. تا اثرات اسیدهای آمینه پپتید کلاژن را تقویت کند. بلکه با پودر آب نارگیل ترکیب شده است. تا نه تنها احساس شادابی و شادابی به شما بدهد، و بدن را هم هیدراته کند.

مولتی ویتامین ایوژن

هدف ایوژن تامین هم زمان سلامتی و داشتن اندامی متناسب است. به همین منظور مولتی ویتامین EVOVITE را به بازار معرفی نموده است. این محصول یک مولتی ویتامین بسیار قدرتمند است. که شامل سه مکمل مجزا به طور همزمان می باشد. اولا مولتی ویتامین/ مینرال با فرمول اختصاصی ایوژن، دوم مکمل کورکومین با کیفیت و در نهایت مکمل بتا آلانین.

EVOVITE با کیفیت خارق العاده و فرمولاسیون عالی شما را ناامید نخواهد کرد. برخلاف بسیاری از مولتی ویتامین های موجود در بازار که تا 70 ماده متفاوت در ترکیب خود داشته و در نهایت بی اثرند. این محصول تاکنون هیچ یک از مصرف کنندگان را نا امید نکرده است. در کنار نیاز های بدنی این محصول باعث افزایش عملکرد می شود.