نمایش 1–20 از 37 نتیجه

۷۵۰,۰۰۰ تومان
۶۹۰,۰۰۰ تومان
۸۵۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۲۰,۰۰۰ تومان
۸۵۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد

گلوتامین

گلوتامين USN

۴۵۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد

بی سی ای ای BCAA

بی سی ای ای قرصی USN

۵۸۸,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۶۹۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۶۶۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۵۵۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۶۹۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
۶۵۰,۰۰۰ تومان

USN یو اس ان

USN یو اس ان، در سال 2000 توسط فردی به نام Albé Geldenhuys (آلبه گلندهوس) و در کشور آفریقای جنوبی تأسیس شد. خیلی زود به یکی از برندهای در حال رشد تغذیه ورزشی در جهان تبدیل شد. و مکمل‌های غذایی با کیفیت بالا را برای سلامت و عملکرد ورزشی بهینه در بیش از 70 کشور در سراسر جهان ارائه داد. این نام مخفف – Ultimate Sports Nutrition می باشد.  عملکرد ورزشی، کنترل وزن و مکمل های عضلانی، سنگ بنای اولیه محصولات یو اس ان USN بوده و هست. در حال حاضر محصولات این برند پر طرفدار در بیش از 40 کشور جهان فروخته می شود.

Ultimate Sports Nutrition (USN)، یک برند پیشرو در صنعت تغذیه ورزشی و مکمل‌ها است. و از طریق درک عمیق نیازهای ورزشکاران و بدنسازان در دنیای ورزش، یک مدل کسب و کار روشن و متمرکز، برای دستیابی به موفقیت را ایجاد نموده است. در طی 20 سال از تاسیس برند USN یو اس ان، این شرکت توانست وارد بازارهای رقابتی از جمله آفریقای جنوبی، اروپا، استرالیا، ایالات متحده آمریکا و آمریکای جنوبی شده و تبدیل به یک قطب مهم شود.

بخش تحقیقات یو اس ان USN

USN از آزمایشگاه‌های دارویی محلی و بین‌المللی معتبر و شناخته‌شده برای فرآیندهای توسعه و تولید جهانی خود استفاده می‌کند. این فرآیند تضمین می کند که تمام اقدامات مورد نیاز برای ثابت نگه داشتن هر محصول از نظر مشخصات ارگانولپتیک، کیفیت و کارایی لازم صورت می گیرد. یو اس ان به طور گسترده از متخصصان این حوضه، از جمله داروسازان، فناوران مواد غذایی، دانشمندان علوم غذایی و متخصصان تغذیه استفاده می کند. و کاملا به ایمنی، کارایی و کیفیت تولیدات خود اهمیت می دهد. محصولات منتخب برای بررسی پروتکل های موجود آژانس جهانی ضد دوپینگ (WADA) به بریتانیا فرستاده می شوند. و این استاندارد باارزش گواه این است که محصولات یو اس ان خالص و موثر هستند.

USN یو اس ان چه نوع مکمل هایی را تامین می کند؟

USN  انواع مکمل های پروتئینی با کیفیت بالا را برای بهبود سنتز پروتئین و سلامت کلی ارائه می دهد. کربوهیدرات لازم برای انرژی زمان تمرین شما را تامین، و گلیکوژن تخلیه شده را دوباره تامین می کند. و متابولیسم بدن را به بهترین حالت سوق می دهد. به عنوان یک مکمل غذایی، یک پیمانه از محصول را به 300 میلی لیتر آب سرد اضافه کنید.

محصولات USN کجا ساخته می شوند؟

آفریقای جنوبی

USN در سال 2000 توسط آلبه گلدنهویس در آفریقای جنوبی تاسیس شد. و پیشرو در بخش تغذیه ورزشی کشور بوده است. و این مکمل ها را – همانطور که توسط ورزشکاران حرفه ای و غیر حرفه ای استفاده می شود – به طور گسترده در دسترس قرار داده است.

آیا مکمل USN باعث کاهش وزن می شود؟

USN Diet Fuel Ultralean حاوی سطوح فیبر بالایی است. و حاوی مواد مغذی ضروری برای کاهش وزن سالم و طولانی مدت است.

آیا بیماران دیابتی می توانند از محصولات USN استفاده کنند؟

در مواردی که بیماری‌های پزشکی مانند دیابت دارید. استفاده از اجزایی که می‌تواند با قند خون و انسولین شما تداخل داشته باشد. یا داروهایی که ممکن است دکتر برای شما تجویز کرده باشد، توصیه نمی‌شود.

نحوه مصرف مکمل های USN؟

شش پیمانه را با 900 میلی لیتر آب سرد در شیکر/مخلوط کننده خود مخلوط کنید. بعد از تمرین یا به عنوان میان وعده بین وعده های غذایی استفاده کنید.