بهترین وی ایزوله جهان کدام است؟

بهترین وی ایزوله جهان کدام است؟ این یکی از سوالات مهمی است که ذهن ورزشکاران را به خود مشغول کرده است. چه هدف شما از بدنسازی زیباتر کردن اندام‌تان باشد یا رسیدن به سلامتی، داشتن عضلاتی قدرتمند و بدنی ورزیده اولین موردی است که به آن فکر می‌کنید. زمانی که با خودتان عهد می‌بندید تمرینات ورزشی‌تان را دنبال کنید و باشگاه را رها نکنید در سر آرزوهای زیادی را می‌پرورانید. گاهی از اوقات پرورش عضلات و عضله سازی به دشوارترین کار برایتان تبدیل می‌شود و همانند یک چالش حل نشدنی جلوی رویتان خودنمایی می‌کند. برای اینکه چنین مرحله‌ای را به خوبی پشت سر بگذارید به موارد مختلفی همچون پروتئین نیاز خواهید داشت. در این میان پروتئین وی و پروتئین وی ایزوله جزء بهترین پروتئین‌ها محسوب می‌شوند و فرآیند عضله سازی و ترمیم بافت‌هایتان را تسریع می‌کنند. اگر هنوز هم در انتخاب پروتئین ایزوله شک دارید یا در ابتدای مسیر هستید با ما در این مقاله همراه باشید.

مطالبی که قرار است در این مقاله بخوانید: پنهان

پروتئین وی چیست؟

بهترین وی ایزوله جهان

برای بیشتر ورزشکاران پروتئین وی یکی از بهترین موادی است که تاثیر بسزایی بر روی رشد عضلات دارد. همانطور که خیلی از شماها می‌دانید شیر از دو پروتئین اصلی تشکیل شده است. یکی از این پروتئین‌ها کازئین است که تقریبا 80 درصد پروتئین شیر را به خود اختصاص می‌دهد و دیگری پروتئین وی است که 20 درصد پروتئین شیر را تشکیل می‌دهد. زمانی که شیر به پنیر تبدیل می‌شود پروتئین وی از بخش جامد آن جدا می‌شود و در بخش مایع آن قرار می‌گیرد.

بعد از اینکه مرحله بالا تکمیل شد چندین مرحله فرآوری روی مایع به دست آمده انجام می‌شود تا در نهایت چیزی که ما به اسم پروتئین وی می‌شناسیم به دست آید.

پروتئین وی در بدن چه کار می‌کند؟

اگر تازه‌کار هستید باید بدانید که پروتئین وی یک پروتئین کامل است و همه 9 آمینو اسید ضروری برای سنتز پروتئین‌ها را در خود دارد. از آنجایی که بدن به تنهایی نمی‌تواند این آمینواسیدها را بسازد به آن‌ها آمینو اسید ضروری می‌گویند. پروتئین وی سه آمینو اسید که با عنوان BCAA شناخته می‌شود را به خوبی در خود جای داده است.

اگر پروفایل این پروتئین را بررسی کنید به مقادیر زیادی از لوسین، ایزولوسین و والین خواهید رسید. چنین موادی به ساخت و حفظ عضلات کمک می‌کنند، به عنوان منبع انرژی در تمرینات شدید عمل می‌کنند و بدنی قوی‌تر برایتان به ارمغان می‌اورند. برای افرادی که به دنبال ریکاوری سریع‌تر بدن خود هستند مصرف پروتئین‌های وی بهترین گزینه به حساب می‌آید.

 

همچنین بخوانید: بهترین پروتئین های وی در سال جدید که باید بشناسید

 

تفاوت بین پروتئین وی ایزوله، کنستانتره و هیدرولیزه در چیست؟

خوب حالا به بخش جذاب ماجرا رسیدیم. پروتئین وی کنستانتره 70 الی 80 درصد پروتئین را تشکیل می‌دهد و چربی و لاکتوز پایینی دارد. پروتئین وی ایزوله محتوای پروتئینی بسیار غنی تری دارد و درصد پروتئین در آن به 90 الی 95 درصد می‌رسد. برخی از افرادی که با شیر مشکل دارند می‌توانند پروتئین وی ایزوله را بهتر از کنستانتره آن تحمل کنند.

پروتئین وی هیدرولیزه نسبت به دو گزینه قبلی، زمان هضم را کاهش داده است. پس اگر به دنبال چنین ویژگی هستید بدون شک پروتئین وی هیدرولیزه بهترین گزینه برایتان خواهد بود.

 کمی بیشتر درباره پروتئین وی ایزوله

همانطور که قبلاً هم گفتیم پروتئین‌های ایزوله در خود مقادیر غنی از پروتئین را دارند. این نوع پروتئین وی می‌تواند یک روش موثر برای تامین مواد مغذی با کیفیت عضلات باشد و به آن‌ها کمک کند سریع‌تر رشد یابند و خودشان را بازسازی کنند.

پروتئین وی ایزوله که برخی‌ها آن را به اسم وی ایزوله هم می‌شناسند محصول جانبی طبیعی از تشکیل پنیر است. این ماده پودری و خشک که می‌توان از آن برای تولید محصولات مختلفی استفاده کرد یکی از مواد مورد علاقه ورزشکاران است. در فرآیند تولید وی ایزوله خالص‌ترین شکل از پروتئین به دست می‌اید. به همین خاطر این ماده غلظت بالاتری از پروتئین را در خود دارد و به افرادی که به دنبال رژیم غذایی خاصی هستند و می‌خواهند سطح کلسترول و کربوهیدرات‌شان را کنترل کنند کمک می‌کند.

چه کسانی باید از پروتئین وی ایزوله استفاده کنند؟

قبل از اینکه بخواهید بهترین وی ایزوله جهان را بررسی کنید باید ببینید این محصول به درد شما می‌خورد یا نه. بهتر است بدانید که محصولات حاوی پروتئین وی ایزوله برای افرادی که در رژیم غذایی خود به دنبال کاهش یا حذف چربی و کربوهیدرات هستند عالی است. به طور کلی اگر بگوییم پروتئین وی کربوهیدرات، چربی و لاکتوز کمتری دارد و یکی از مکمل‌های رژیمی غذایی ایده‌ال برای ساخت عضله و افزایش قدرت تان است. بدنسازانی که با مشکل عدم تحمل لاکتوز دست و پنجه نرم می‌کنند، مشکلات گوارشی دارند یا حتی نفخ امان شان را بریده است بهتر است از پروتئین وی ایزوله استفاده کنند.

پس اگر به لاکتوز حساسیت دارید یا نمی‌توانید به هیچ وجه آن را تحمل کنید بهتر است محصولات را با دقت انتخاب کنید و مطمئن شوید مصرف آن‌ها مشکلی برایتان به وجود نمی‌آورد.

مصرف پروتئین وی ایزوله چه مزایایی برایتان دارد؟

حالا که تا حدودی با پروتئین‌های وی آشنا شدیم باید ببینیم پروتئین ایزوله چه منافعی برایمان دارد. بیایید این مزایا را یک به یک بررسی کنیم تا دلایل قانع کننده ای برای خرید پروتئین وی ایزوله داشته باشیم.

 

چربی و کربوهیدرات پایینی دارد

بله درست شنیدید. این محصول کربوهیدرات و چربی بسیار پایینی دارد. پس اگر می‌خواهید پروتئین مورد نیاز بدن را تامین کنید و در عین حال نیازی به کالری حاصل از درشت مغذی‌ها ندارید بهتر است این نوع پروتئین را در رژیم غذایی‌تان بگنجانید.

هضم پروتئین وی ایزوله بسیار آسان است

این روزها بیشتر افراد از جمله ورزشکاران با مشکلات گوارشی دست و پنجه نرم می‌کنند. پروتئین وی ایزوله به راحتی هضم می‌شود، نرخ جذب بالایی دارد و سریع‌تر از سایر اشکال پروتئینی می‌تواند فرآوری شود. شما می‌توانید وی ایزوله را با مایع دلخواه‌تان ترکیب کنید و جذب آن را در بدن تسریع نمایید.

حاوی همه آمینواسیدهای ضروری است

برای آن‌هایی که عضله سازی اصلی‌ترین هدف‌شان است مصرف پروتئین خالص بسیار مهم خواهد بود. پروتئین وی ایزوله در خود 9 آمینو اسید ضروری را دارد. این آمینواسیدها به ترمیم عضلات و سنتز پروتئین کمک می‌کنند. مطالعات هم نشان داده‌اند BCAA ها می‌توانند ریکاوری و رشد عضلات را سریع ببخشند و سنتز پروتئین را تا 50 درصد افزایش دهند.

وی ایزوله حجم عضلات و ترمیم بافت‌ها را بهتر می‌کند

اگر به دنبال داشتن بافت‌های عضلانی باکیفیت هستید و می‌خواهید بافت‌هایتان را ترمیم کنید بدون شک باید از بین محصولات حاوی وی ایزوله بهترین‌هایش را انتخاب کنید. شما می‌توانید از این مکمل‌ها قبل از ورزش، بین ورزش و بعد از ورزش استفاده کنید و قدرت عضلات و ترمیم‌شان را بهبود ببخشید.

عملکرد ورزشی‌تان را هم بهتر می‌کند

بیشتر ورزشکاران برای اینکه بتوانند عملکرد کلی ورزشی‌شان را بهتر کنند دست به دامن whey Isolate می‌شوند. زمانی که بدن تحت فشار فیزیکی ناشی از تمرینات ورزشی قرار می‌گیرد بافت‌های عضلانی به طور طبیعی دچار آسیب می‌گردد و نیاز به ترمیم دارد. این پروتئین با سرعت بخشیدن به فرآیند بازسازی بافت‌های عضلانی، فرآیند ترمیم عضلات را بهتر می‌کند.

 

بیشتر بخوانید: هر آنچه که باید درباره پروتئین وی و مزایای آن بدانید

 

اگر پروتئین وی ایزوله‌ی مناسب مصرف نشود چه می شود؟

این روزها محصولات و مکمل‌های مختلفی در بازار به فروش می‌رسد. برخی از این مکمل‌ها بر خلاف ادعای تولیدکنندگان آن فیک هستند و از محصولات با کیفیتی تولید نشده اند. پروتئین‌های وی فیک می‌توانند بسیار مضر باشند. این نوع محصولات تقلبی در خود استروئیدها و مواد شیمیایی ارزانی دارند که به کبد و کلیه آسیب می‌رساند. علاوه بر این، مصرف چنین محصولات فیکی مشکلات پوستی ایجاد می‌کند، باعث تشکیل سنگ کلیه می‌شود و حتی می‌تواند جان ورزشکاران را به خطر بیندازد. پس به هنگام خرید مکمل‌های ورزشی از فروشگاه‌های معتبر و اصیل کمک بگیرید.

بهترین وی ایزوله‌های جهان که باید بشناسید

حالا دیگر اطلاعات کافی درباره پروتئین‌های وی را داریم و می‌توانیم به سراغ بهترین محصولات موجود در بازار برویم. یادتان باشد این محصولات جزء پرطرفدارترین محصولات پروتئینی هستند اما بسته به نیاز و وضعیت جسمی شما باید انتخاب و مصرف گردند.

پروتئین وی ایزوفلکس ال مکس

برای افرادی که به دنبال پروتئین بیشتر در یک اسکوپ کوچک‌تر هستند بدون شک پروتئین ایزوفلکس گزینه بهتری است. این محصول توسط شرکت آلمکس نوتریشن ساخته شده و در خود رنگ مصنوعی هم ندارد.  اگر به دنبال محصول بدون گلوتن و بدون سویا هستید، می‌خواهید از مکمل‌های بدون لاکتوز، چربی و کربوهیدرات استفاده کنید این محصول انتخاب ایده‌ال تری برایتان خواهد بود.

این محصول از چه موادی تشکیل شده است؟

مواد تشکیل دهنده این مکمل پروتئین وی ایزوله خالص، مخلوط‌های آنزیمی و آلفا لاکتالبومین است.

طریقه مصرف این مکمل چگونه است؟

سروینگ این محصول 30 گرمی است. شما می‌توانید یک پیمانه 30 گرمی از آن را با 120 میلی لیتر آب یا نوشیدنی دلخواه ترکیب کنید و میل نمایید.

پروتئین وی ایزوله ردکان ایزوتوپ

قدرت عضله سازی، تسریع فرآیند ریکاوری، کمک به رشد عضلات و کمک به افزایش قدرت بدن از جمله مزایایی است که از مصرف وی ایزوله ایزوتوپ نصیب‌تان خواهد شد.  این مکمل توسط شرکت ردکان تولید شده و در خود 25 گرم پروتئین وی ایزوله عالی دارد. مقدار کالری در هر سروینگ حدود 130 کالری است و چربی اشباع در آن صفر است.

این محصول را چگونه مصرف کنیم؟

شما می‌توانید روزانه یک وعده 32 گرمی از این مکمل را در آب یا نوشیدنی دلخواه‌تان ترکیب کنید. اگر تمرین دارید بهتر است بلافاصله بعد از تمرین مکمل را مصرف کنید. در روزهای غیر تمرینی هم می‌توانید صبح و با معده خالی این مکمل را میل نمایید.

خرید پروتئین وی ایزوله ردکان ایزوتوپ

پروتئین وی ایزوله ایزوجکت ایوژن

اگر در کنار خلوص پروتئین به دنبال داشتن طعمی بی‌نظیر و عالی هستید بهتر است پروتئین وی ایزوجکت ایوژن را هم در سبد مکمل‌هایتان داشته باشید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این مکمل در خود شیرین کننده یا رنگ مصنوعی ندارد و هر سروینگ از آن حدود 110 کالری وارد بدن‌تان می‌کند.

این محصول را چگونه مصرف کنیم؟

هر سروینگ از این مکمل 32 گرم است. شما می‌توانید هر وعده از آن را با 177 میلی لیتر آب یا هر نوشیدنی دیگری ترکیب کنید و میل نمایید.

 

خرید پروتئین وی ایزوله ایزوجکت ایوژن

پروتئین وی ایزوله رول وان

پروتئین وی ایزوله رول وان به دلیل داشتن BCAA و پروتئین‌های وی ایزوله خالص به شما کمک می‌کند به اهداف عضله‌سازی‌تان دست پیدا کنید، ریکاوری بدن‌تان را سرعت ببخشید و در عین حال بدن قدرتمندتری داشته باشید. این محصول در خود گلوتن، رنگ‌های مصنوعی، چربی ترانس و کلسترول ندارد و می‌تواند یک محصول عالی برای افرادی باشد که رژیم‌های بدون چربی دارند. هر سروینگ از این مکمل 100 کالری،25 گرم پروتئین و 1 گرم کربوهیدرات وارد بدن‌تان می‌کند.

 طریقه مصرف این محصول چگونه است؟

هر سروینگ از این مکمل حدود 29 گرم است. یک پیمانه از آن را با یک لیوان آب یا هر نوشیدنی دیگری ترکیب کنید و در روزهای تمرینی بعد از تمرین و در روزهای غیر تمرینی با شکم خالی استفاده کنید.

وی ایزوله گیاهی 2/5 کیلویی مای پروتئین

برخی از ورزشکاران هم هستند که به دنبال پروتئین وی گیاهی می‌گردند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید وی ایزوله گیاهی 2/5 کیلویی مای پروتئین می‌تواند گزینه عالی برایتان باشد. وجود پروتئین بالا و باکیفیت، گیاهی بودن، حساسیت زا نبودن، کمک به ریکاوری و رشد سریع عضلات، گلوتن و لاکتوز نداشتن باعث شده است این محصول به یک مکمل ایده‌ال برای ورزشکاران تبدیل شود.

این مکمل را چگونه مصرف کنیم؟

متخصصان توصیه می‌کنند یک پیمانه از این محصول را که حاوی 30 گرم است با 150 الی 250 میلی لیتر آب یا هر نوشیدنی دلخواه دیگری ترکیب کنید و مصرف نمایید.

مکمل پیور وی ایزوله الیمپ

برای افرادی که از لحاظ جسمی فعال هستند، می خواهند عضلات‌شان را سریع‌تر رشد دهند و در تلاش‌اند عضلات بدن‌شان را حفظ کنند مکمل پیور وی ایزوله الیمپ یک محصول عالی خواهد بود. پیور وی یک محصول ایده‌ال با پروفایل غنی از اسیدهای آمینه است و ویتامین‌های بی‌نظیری در خود دارد.

این محصول را چگونه مصرف کنیم؟

یک سروینگ 35 گرمی از این مکمل را به 115 میلی لیتر آب اضافه کنید و مصرف نمایید.

خرید پیور وی ایزوله الیمپ

پروتئین وی ایزوله زیرو کرب ایزوپیور

یکی از برندهای محبوبی که سال‌هاست در زمینه تولید مکمل ورزشی فعالیت دارد ایزوپیور است. پروتئین وی ایزوله زیروکرب همانطور که از نامش پیداست در خود کربوهیدرات ندارد و فاقد هر نوع ناخالصی است. نبود گلوتن، لاکتوز، چربی و کربوهیدرات در این محصول باعث شده است طعم عالی داشته باشد و به افراد کمک کند عضلات قدرتمندتری بسازند، نیاز روزانه‌شان به پروتئین را به خوبی تامین کنند و عضلات‌شان را به درستی ترمیم نمایند.

این محصول را چگونه مصرف کنیم؟

شما می‌توانید یک پیمانه از این مکمل را با 170 الی 226 میلی لیتر آب ترکیب کنید و میل نمایید. اندازه هر سروینگ  دو اسکوپ یا همان 62 گرم است.

وی ایزو ایکس پی اپلاید نوتریشن

در بین فهرست بهترین وی ایزوله جهان نام پروتئین ایزو XP اپلاید نوتریشن هم خودنمایی می‌کند. زمانی که می‌خواهید عضلات قدرتمندی بسازید، حجم توده عضلات‌تان را افزایش دهید، مانع از تحلیل رفتن عضلات‌تان بعد از تمرینات ورزشی شدید شوید یا به دنبال محصولی با چربی و کربوهیدرات صفر هستید می‌توانید این مکمل را در برنامه‌هایتان بگنجانید. در هر وعده 25 گرمی وی ایزوله ، 22 درصد پروتئین وجود دارد و به شما کمک می‌کند پروتئین مورد نیازتان را راحت‌تر و سریع‌تر تامین کنید.

این مکمل را چگونه مصرف کنیم؟

یک اسکوپ یا همان 25 گرم از محصول را با 235 میلی لیتر آب یا نوشیدنی دلخواه ترکیب کنید و میل نمایید.

 

پروتئین وی ایزو گرو یو اس ان

نوبتی هم باشد نوبت به یک محصول عالی از برند یو اس ان می‌رسد. وجود 27 گرم در هر سروینگ، ترکیبی چند سطحی از پروتئین‌ها و نبود سویا باعث شده است این محصول یک مکمل عالی برای ورزشکارانی باشد که به دنبال رشد عضلات، ریکاوری و کاهش خستگی بدن‌شان هستند.

این محصول را چگونه مصرف کنیم؟

دو پیمانه از این مکمل را با 200 الی 250 میلی‌لیتر آب ترکیب کنید و بر اساس برنامه ای که مربی می‌دهد مصرف کنید.

خرید وی ایزو گرو یو اس ان

مکمل آنابولیک ایزو وی کوین لورون

اگر احساس می‌کنید بدن‌تان به پروتئین بیشتری نیاز دارد می‌توانید از محصولات کوین لورون بهره ببرید. این محصول یکی از بهترین مکمل‌های حاوی پروتئین وی ایزوله است که در خود کراتین مونوهیدرات، تائورین و دی آسپارتیک اسید هم دارد. به کمک این محصول می‌توانید عضلات‌تان را تقویت کنید و عملکرد جسمی بهتری از خود به نمایش بگذارید.

مکمل پروتئین وی ایزوله پرو اکستند

داشتن عضلات با کیفیت و رشد عضلات نیازمند انجام تمرینات ورزشی و داشتن یک رژیم غذایی عالی است.  پروتئین وی ایزوله پرو اکستند با وجود BCAA و پروتئین‌های با کیفیت به حفظ و رشد عضلات شما کمک می‌کند. هر سروینگ از این محصول در خود 120 کالری،25 گرم پروتئین، 7 گرم BCAA عالی و بی‌نظیر،4 گرم کربوهیدرات و یک گرم چربی دارد.

از این مکمل چگونه استفاده کنیم؟

شما می‌توانید هر سروینگ از این محصول را که معادل 35.9 گرم است با 362 میلی لیتر آب ترکیب کنید و در روزهای تمرینی بعد از ورزش مصرف کنید. در روزهایی که تمرین ورزشی ندارید بهتر است این مکمل را اوایل صبح استفاده نمایید.

پروتئین وی ایزوله 100% Grass-Fed شرکت Transparent Labs

در میان بهترین وی ایزوله جهان نام پروتئین وی ایزوله شرکت Transparent Labs به خوبی می‌درخشد.  این محصول از پروتئین وی خالص تشکیل شده است و هر سروینگ از آن 28 گرم پروتئین وارد بدن‌تان می‌کند. وجود 7 طعم مختلف از این محصول باعث شده است ورزشکاران گزینه‌های متنوعی برای انتخاب داشته باشند. هیچ طعم دهنده مصنوعی در این محصول یافت نمی‌شود و شیرین کننده مصنوعی هم در آن استفاده نشده است.

پروتئین وی ایزوله میکروپیور کاجد ماسل

پروتئین میکروپیور توسط شرکت کاجد ماسل طراحی و تولید شده است و برای افرادی که به دنبال ساخت عضلاتی قدرتمند هستند یک گزینه عالی محسوب می‌شود. این محصول طعم دهنده‌های طبیعی در خود دارد  و به کمک فناوری‌های میکرو و اولترافیلتراسیون تولید شده است. همین امر موجب شده ترکیبات ناخواسته‌ای مثل  لاکتوز، کلسترول و چربی در این مکمل دیده نشود. هر سروینگ از این محصول 11.7 گرم آمینو اسید ضروری، 5.5 گرم BCAA و 25 گرم پروتئین وی ایزوله را دارد. از مزایای این مکمل می‌توان به طعم طبیعی، وجود BCAA و استفاده از فناوری اولترا برای خلوص بیشتر اشاره کرد.

وی ایزوله برند  Swolverine

این مکمل با وجود 26 گرم پروتئین بسیار خالص در هر سروینگ یکی از بهترین محصولات برای ساخت رژیم غذایی هر ورزشکاری است. به کمک مواد تشکیل‌دهنده‌ای که در این مکمل یافت می‌شود می‌توان رشد عضلات را سرعت بخشید و در عین حال با آنزیم‌های گوارشی اضافه شده ریکاوری بعد از تمرین را بهتر کرد. یک اسکوپ از این محصول می‌تواند تمامی نیازهای ورزشکاران برای تقویت، افزایش عضله و افزایش قدرت سیستم ایمنی را تامین کند. طعم عالی یکی دیگر از مزایایی است که این مکمل می‌تواند برای ورزشکاران داشته باشد.

پروتئین ایزو وی 100 درصد دایماتیز

یکی دیگر از پروتئین‌های وی ایزوله که به سرعت جذب می‌شود محصول برند دایماتیز است. آمینواسیدهای موجود در این محصول به عضله سازی کمک می‌کند. این مکمل عاری از هرگونه گلوتن است و ورزشکاران بدون هیچ مشکلی می‌توانند از آن بهره ببرند. هر سروینگ از این محصول 25 گرم پروتئین، 5.5 گرم BCAA و کمتر از یک گرم شکر، چربی و لاکتوز دارد.  هر وعده از این مکمل 30 گرم است که می‌توان با 150 الی 180 میلی لیتر آب ترکیب کرد و قبل یا بعد تمرین مصرف نمود.

پروتئین وی ایزوله سینتا 6 بی اس ان

محصول سینتا 6 شرکت بی اس ان یک محصول منحصربه‌فرد است که در خود 25 گرم پروتئین خالص و 11 گرم آمینو اسید ضروری برای هر سروینگ را دارد. طعم‌های استانداردی همچون شکلات، وانیل، توت فرنگی و مواردی همچون کوکی کره‌ای بادام زمینی در اختیار ورزشکاران قرار دارد تا بر اساس دلخواه یکی را انتخاب کنند.

پروتئین وی ایزوله بادی تک

بادی تک(Bodytech) یک برند مستقل نیست بلکه زیرمجموعه‌ای از خرده فروش آمریکایی Vitamin Shoppe است. همانطور که قبلاً هم گفتیم پروتئین وی ایزوله محصولی عالی برای رشد عضلات و کمک به ریکاوری است. فرآیند فلیتراسیون در این شرایط به گونه‌ای رخ می‌دهد که جذب محصول را راحت‌تر می‌کند و در داخل بدن در عرض چند ساعت عملیات خود را انجام می‌دهد. هر سروینگ از این محصول 25 گرم پروتئین و BCAA به شکل پودری فراهم می‌کند. شما می‌توانید این محصول را با آب سرد ترکیب کنید یا از نوشیدنی‌های دلخواه‌تان بهره ببرید. وجود 12 طعم متنوع، استفاده از تنها 1 یک گرم کربوهیدرات و پروتئین خالص از جمله مزایایی است که با مصرف این محصول به دست خواهید آورد.

پروتئین وی ایزوله پرومیکس

یکی دیگر از بهترین وی ایزوله‌های دنیل پروتئین پرومیکس است. هر سروینگ از این محصول 30 گرم پروتئین در خود دارد و تلاش شده است بسته بندی و طعم خوبی برای ورزشکاران فراهم شود. برند پرومیکس ضمانت کیفیت هم دارد و اگر مشتری از محصول راضی نبود تا 30 روز امکان بازگشت وجه وجود دارد. هیچ ماده مصنوعی در تولید این مکمل به کار نرفته است.

وی ایزوله ناو(NOW)

برای افرادی که طعم و رنگ طبیعی بسیار حائز اهمیت است وی ایزوله ناو گزینه خوبی خواهد بود. این محصول 25 گرم پروتئین در هر پیمانه دارد و سویا در آن یافت نمی‌شود.

سوالات پرتکرار

چه زمانی پروتئین وی ایزوله را مصرف کنیم؟

پروتئین یکی از درشت مغذی‌های بی‌نظیری است که می‌توان آن را در بازه‌های زمانی مختلف همچون صبحانه، بعد از ظهر یا حتی قبل از خواب مصرف کرد. با اینحال زمان مناسب مصرف مکمل‌ها به وضعیت جسمی و اهداف شما بستگی دارد. متخصصان توصیه می‌کنند افراد ورزشکار وی ایزوله را بلافاصله بعد از تمرین مصرف کنند. بعد از تمرین عضلات دچار آسیب می‌شوند و پروتئین کافی و مناسب می‌تواند به ترمیم بافت‌ها بپردازد.

افرادی که قصد عضله سازی دارند هم می‌توانند از همین قانون تبعیت کنند. مطالعات نشان می‌دهند مصرف پروتئین وی در اواخر شب بهتر است اما اگر هدف شما رشد عضلات است بعد از تمرین بهترین زمان برای مصرف این مکمل‌ها خواهد بود. بهترین کار این است که دستور مصرف مکمل‌هایی که می‌خرید را خوب بررسی کنید و با پزشک یا مربی‌تان مشورت نمایید.

بهترین نوع پروتئین برای من کدام است؟

پاسخ درست و دقیقی برای این سوال وجود ندارد. همه چیز به شما و هدف تان بستگی دارد. تنها موردی که باید به خاطر بسپارید این است که از بهترین مارک پروتئین وی ایزوله استفاده کنید.

حرف آخر

پروتئین‌ها مهم‌ترین بخش از رژیم غذایی ورزشکاران هستند. استفاده درست از این مواد مغذی به افراد حرفه‌ای کمک می‌کند عضلات شان را قدرتمندتر سازند و به آن چیزی که در سر دارند برسند. در این مقاله به بررسی بهترین وی ایزوله جهان پرداختیم و برندهای مختلفی را کند و کاو نمودیم. شما از چه مکمل پروتئینی استفاده می‌کنید؟

5/5 (2 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.