معرفی بهترین های پروتئین وی ایزوله برای دوران کاهش وزن

معرفی بهترین های پروتئین وی ایزوله برای دوران کاهش وزن

معرفی بهترین های پروتئین وی ایزوله برای دوران کاهش وزن ، همه پروتئین‌ها یکسان ایجاد نمی‌شوند. برخی از اشکال پروتئین وی، مانند وی، بهتر از بقیه هستند. پروتئین آب پنیر یا همان پروتئین وی، حاوی طیف باورنکردنی از اسیدهای آمینه ضروری است که به سرعت جذب می‌شوند.

مطالعات متعدد نشان می‌دهد که می‌تواند به شما در افزایش قدرت، افزایش عضله و از دست دادن مقادیر قابل توجهی از چربی بدن کمک کند و در حقیقت خواص پروتئین وی در لاغری را نشان می‌دهد.

 

پروتئین وی چیست و چه خواصی دارد؟

معرفی بهترین مکمل وی پروتئین ایزوله 2023 پروتئین وی مخلوطی از پروتئین‌های جدا شده از آب پنیر است که قسمت مایع شیر است که در طی تولید پنیر جدا می‌شود. شیر در واقع حاوی دو نوع پروتئین اصلی است:

کازئین (۸۰%) و آب پنیر (۲۰%). آب پنیر در قسمت آبکی شیر یافت می‌شود. هنگامی که پنیر تولید می‌گردد، قسمت‌های چرب شیر منعقد می‌شود و آب پنیر به عنوان یک محصول جانبی از آن جدا می‌شود.

اگر تا به حال ظرف ماست را باز کرده‌اید و مایعی را دیده‌اید که روی آن شناور است، باید بدانید که این همان آب پنیر است. پنیرسازان قبل از اینکه ارزش تجاری آن را کشف کنند، آن را دور می‌انداختند. آب پنیر پس از جدا شدن در طی تولید پنیر، مراحل مختلف فرآوری را طی می‌کند تا به چیزی تبدیل شود که عموما به عنوان پروتئین وی شناخته می‌شود.

پودری که به شیک‌ها، جایگزین‌های وعده غذایی و اغذیه‌های پروتئینی اضافه می‌شود تا از خواص پروتئین وی برای بدنسازی استفاده شود. مصرف پروتئین آب پنیر راه مناسبی برای افزودن پروتئین به میزان مصرف روزانه شماست. در ادامه سایر خواص پروتئین وی ایزوله را بررسی می‌کنیم.

آب پنیر به طور کلی به خوبی تحمل می‌شود، اگرچه افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز باید مراقب باشند و حتی برخی از افراد ممکن است به آن حساسیت داشته باشند.

 

معرفی بهترین های پروتئین وی ایزوله برای دوران کاهش وزن

 

پروتئین وی ایزوله چگونه احساس سیری ایجاد می‌کند؟

اشکال خاصی از پروتئین وی ایزوله حاوی مقادیر بالایی از یک نوع پپتید به نام گلیکوماکروپپتید (GMP) هستند که به عنوان یک ماده‌ی مغذی قدرتمند (یا رفع‌کننده‌ی گرسنگی) شناخته شده است. این عمل از طریق ترشح کلسیستوکنین (CCK)، یعنی هورمونی که مسئول کنترل گرسنگی است صورت می‌گیرد. پژوهشی که در این زمینه انجام شد نشان داد، GMP موجود در پروتئین وی ایزوله، میزان ترشح CCK را تا 415% افزایش داد.

پژوهش دیگری که اخیراً در استرالیا انجام شد نیز نشان داد، یک نوشیدنی پروتئین وی ایزوله باعث سرکوب طولانی‌مدت هورمون گرلین (هورمون گرسنگی) در مقایسه با نوشیدنی‌های حاوی گلوکز و فروکتوز می‌شود.

پروتئین وی ایزوله همچنین با فعال کردن گیرنده‌های اوپیوئید در روده، باعث ایجاد احساس سیری می‌شود. پپتیدهای خاص موجود در پروتئین وی ایزوله به این گیرنده‌ها متصل می‌شوند، سپس با مغز ارتباط برقرار کرده تا احساس خوشایندی از سیری را ایجاد ‌کنند. فرآیندی که باعث می‌شود سرانجام قاشق و چنگال را کنار بگذارید.

وزن خود را کم کنید و همزمان عضلات خود را نیز تقویت نمایید، بهترین گزینه پیشنهادی به شما پروتئین وی می‌تواند باشد. پروتئین وی از ۲ طریق می‌تواند در کاهش وزن موثر باشد:

  • افزایش متابولیسم
  • کاهش اشتها

مصرف Whey Protein می‌تواند چربی‌سوزی را در بدن افزایش داده و در حین حال از توده عضلانی محافظت به عمل آورد.

 

طریقه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن

معرفی بهترین های پروتئین وی ایزوله برای دوران کاهش وزن درباره مصرف مکمل‌های پروتئینی معمولا این تصور وجود دارد که باعث افزایش وزن و چاقی می‌شوند. کاهش وزن اصولی باید در مدت زمان طولانی اتفاق بیفتد و نیاز به رژیم غذایی صحیح در کنار افزایش تحرک دارد.

ورزش کردن، کمک زیادی به کاهش وزن شما می‌کند. کنترل کالری روزانه در کنار ورزش باعث لاغری می‌شود. به یاد داشته باشید که کاهش وزن نباید باعث کوچک شدن حجم عضلات در شما شود. عضلات مهمترین بخش در سیستم حرکتی شما هستند و آسیب آنها باعث بروز بیماری‌هایی مثل آرتروز می‌شود.

بهترین زمان مصرف پروتئین وی ایزوله برای چربی‌سوزی قبل از تمرینات ورزشی خواهد بود. مصرف پروتئین کافی به شما احساس سیری طولانی مدت می‌دهد و انرژی انجام ورزش را بیشتر می‌کند. در نتیجه شما چربی بیشتری را از دست می‌دهید، در حالی‌که عضلات را به کمک ورزش تقویت می‌کنید.

مصرف فیبر و پروتئین کافی در طول روز باعث می‌شود، کمتر به سراغ خوراکی‌های چرب و ناسالم بروید. کاهش وزن نیاز به برنامه‌ریزی طولانی مدت دارد. ترکیب درستی از ورزش و تغذیه سالم به شما کمک می‌کند به برنامه خود پایبند باشید. هیچ‌کدام از این روش‌ها به‌تنهایی باعث کاهش وزن اصولی و پایدار نخواهند شد.

 

بهترین زمان مصرف پروتئین وی برای چربی سوزی

معرفی بهترین های پروتئین وی ایزوله برای دوران کاهش وزن مصرف مکمل وی موجب چربی سوز می شود. اما باید نحوه مصرف پروتئین وی برای کاهش وزن را بدانید. زیرا مصرف اشتباه آن اثر آن را از بین می برد. برای بهترین اثر دهی پروتئین وی، باید در زمان های زیر وی را مصرف کنید.

بعد از بیدار شدن

در هنگام خواب پروتئین ها به جسم افراد جلب می شوند. پس بهتر است که بعد از بیدار شدن مقداری پروتئین به بدن خود برسانید. پروتئین وی بهترین مکمل برای انجام این کار است.

 

قبل از رفتن به باشگاه

مصرف کردن پروتئین وی قبل از تمرین کردن موجب مهیا کردن پروتئین های نیاز جسم در هنگام ورزش می شود.

 

بعد از انجام تمرین

ممتاز ترین وقت برای مصرف پروتئین وی، تا ۴۵ دقیقه بعد از ورزش کردن می باشد.

 

قبل از خواب شبانگاهی

هنگامی که شما خواب هستید، جسم شما همچنان در حال متابولیزم می باشد. برای انجام این کار نیاز به پروتئین دارد. پروتئین وی می تواند بهترین گزینه برای مهیا کردن پروتئین باشد.

 

مصرف پروتئین وی با شیر یا آب ؟

معرفی بهترین های پروتئین وی ایزوله برای دوران کاهش وزنیک نکته قابل توجه این است که اگر به دنبال لاغر شدن هستید، باید پروتئین وی را با آب ترکیب کرده و بخورید زیرا افزودن پودر پروتئین وی به شیر موجب می‌شود تا کالری دریافتی شما بیشتر شود؛ به خصوص اگر شیر پرچرب را انتخاب کنید. افزایش کالری بیشتر و نسوزاندن آن موجب چاقی خواهد شد. بنابراین برای تهیه پروتئین وی یا از آب استفاده کنید یا از شیر کم‌چرب.

 

معرفی پروتئین وی ایزوله برای لاغری

1- پروتئین نیتروتک وی گلد ماسل تک

پروتئین وی یکی از پرکاربردترین شکل از پروتئین هاست. این پروتئین آمینواسیدهای شاخه دار(BCAA) و اسیدهای آمینه ضروری زیادی در خود دارد و به همین خاطر می تواند ارزش بیولوژیکی بالایی داشته باشد. ارزش بیولوژیکی نشان می دهد بدن شما چگونه می تواند پروتئین را پردازش کند و از آن استفاده نماید.  استفاده از پروتئین وی و تامین آمینواسیدهای ضروری می تواند به رشد عضلات کمک کند و قدرت و اندازه آن ها را بیشتر نماید. این موضوع برای ورزشکاران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

نتایج ورزشی تان را به حداکثر برسانید:

  • این مکمل فرمول عالی از پپتیدها را در خود دارد
  • طعمش بی نظیر است.
  • ارزش غذایی بالایی دارد.

 

پروتئین نیتروتک وی گلد ماسل تک

 

2- مکمل نیترو تک ریپد ماسل تک

مکمل نیترو تک ریپد ماسل تک یک مکمل پودر پروتئین برای کاهش وزن است که ترکیبی از با کیفیت ترین پروتئین وی ایزوله و پپتیدها و قهوه کانفورا روبوستا  است. مکمل ماسل تک یک عضله ساز بدون چربی است که هر پیمانه آن حاوی 30 گرم پروتئین بسیار تمیز از پپتیدهای وی (پروتئین وی هیدرولیز شده) و پروتئین وی ایزوله برای کمک به ساخت عضلات بدون چربی، افزایش قدرت و بهبود ریکاوری برای مردان و زنان است.

این مکمل کاهش وزن آزمایش شده علمی  دارای عنصر کلیدی قهوه کانفورا روبوستا است که منجر به کاهش وزن متوسط ​​10.95 پوند با رژیم کم کالری در 60 روز و 3.7 پوند در 8 هفته با رژیم غذایی کم کالری و ورزش متوسط ​​می شود.

مکمل نیترو تک دارای طعم عالی است و به راحتی مخلوط می شود. نیترو تک ریپد قند و کربوهیدرات اضافی را که در سایر پودرهای پروتئینی مشاهده خواهید می کنید را ندارد. ماسل تک از فیلتر چند فازی برای چربی و لاکتوز استفاده می کند و ناخالصی کمتری نسبت به پروتئین های ارزان‌ تری که از گرما، اسیدهای تند یا نمک استفاده می‌کنند دارد.

 

مکمل نیترو تک ریپد ماسل تک

 

3- وی ایزو ایکس پی اپلاید نوتریشن

پروتئین وی ایزو ایکس پی اپلاید نوتریشن دارای ترکیب شگفت انگیز، طعم عالی و از همه مهمتر قند صفر است که آن را به مکملی عالی در زمان گرفتن رژیم تبدیل می کند. این مکمل از برند اپلاید نوتریشن ارزش بیولوژیکی بالایی دارد و بازسازی را بهبود می بخشد.

پروتئین وی ایزوله 100 درصد دارای محتوای 90 درصد پروتئین در هر 100 گرم، بدون کربوهیدرات و درصد بالایی از گلوتامین و بی سی ای ای، پروتئین وی حاصل از گوشت گاو علف خوار است. مکمل ایزو ایکس پی همچنین عاری از کلسترول، سویا، گلوتن، رنگ های مصنوعی یا لاکتوز می باشد که مناسب برای رژیم کم کربوهیدرات است.

 

وی ایزو ایکس پی اپلاید نوتریشن

4- پروتئین وی گلد 100 درصد استاندارد اپتیموم نوتریشن

پروتئین وی گلد 100 درصد استاندارد اپتیموم نوتریشن در هر وعده حاوی 5.5 گرم BCAA با منبع طبیعی و 4 گرم گلوتامین و اسید گلوتامین و 24 گرم پروتیین می باشد.

علاوه بر اینکه موجب افزایش رشد عضلات بدون چربی می گردد ، از عضلات در برابر آسیب دیدن محافظت می کند.

مانع از تجزیه و تحلیل رفتن عضلات می گردد.

موجب افزایش قدرت بدنی و استقامت عضلات می گردد.

روند ریکاوری عضلات را تسریع می بخشد.

بعد از تمرین های سخت به ترمیم و بازسازی فیبرهای عضلانی می پردازد.

پروتیین وی گلد سریع جذب بدن می گردد و مواد پروتیینی و مواد معدنی را به بافت عضلات و ماهیچه می رساند.

 

پروتئین وی گلد 100 درصد استاندارد اپتیموم نوتریشن

5- پروتئین وی ایزوله 100% دایماتیز

پروتئین وی ایزوله 100% دایماتیز به سادگی، سوخت عضله ساز است. هر سروینگ حاوی 25 گرم پروتئین و 5.5 گرم بی سی ای ای از جمله 2.6 گرم لوسین است. پروتئین وی ایزوله دایماتیز که در سراسر جهان به دلیل کیفیت، طعم و خلوص شناخته شده است، با بالاترین استانداردهای کیفیت تولید می شود.

این مکمل با 100 درصد پروتئین وی ایزوله ساخته شده است که پروتئین هضم و جذب سریع را با کمتر از یک گرم قند و صفر گرم چربی فراهم می کند.

اهداف تناسب اندام خود را صد در صد با پروتئین وی ایزوله 100%، سریع هضم و جذب کنید. پروتئین وی برای حذف قند اضافی، کربوهیدرات، چربی و لاکتوز میکرو فیلتر شده است که برای حمایت از ماهیچه های بدون چربی و در عین حال برای معده آسان ایده آل است.

 

پروتئین وی ایزوله 100% دایماتیز

 

6- وی ایمپکت مای پروتئین 1000 گرمی

پروتئین ایمپکت وی مای پروتئین شامل یک پروتئین کامل حاوی تمام 20 آمینو اسید می باشد. همچنین نزدیک ترین حالت به فرم طبیعی وی پروتئین است. مای پروتئین می تواند وی پروتئین، ترکیبی با غلظت بالای آمینو اسید ها را به تنهایی نیز شامل شود. بنابراین، برای مصرف پس از ورزش ایده آل تر است.به طور ایده آل، یک نفر پس از یک دوره تمرین قدرتی باید چیزی حدود 20 الی 25 گرم پروتئین مصرف کند. یک پیمانه از این محصول ممکن است کافی باشد.

 

وی ایمپکت مای پروتئین 1000 گرمی

 

کلام آخر

داشتن اندام مناسب آرزوی هر فرد می باشد. اندام مناسب را همه افراد با تمرین می توانند به دست بیاورند. اما برای افرادی که اضافه وزن هستند بهتر است علاوه بر ورزش، یک یار کمکی هم داشته باشند. این یار کمکی پروتئین وی می باشد که موجب سریعتر شدن کاهش چربی ها و تقویت عضله ها می شود.  شما می توانید برای خرید معرفی بهترین های پروتئین وی ایزوله برای دوران کاهش وزن به وبسایت مسترفیت مراجعه کنید.

 

 

 

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.